Výsledky závodů 2014

8.11. I.VT Kladno
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 3.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) – 1.místo
L.Hanus, A.Palátková (pár 8-10let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) – 1.místo
1.11. III.VT České Budějovice
Veronika Papežová (sólo 17-více let) – 1.místo
Barbora Sejková (sólo 14-16let) – 4.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) – 12.místo
M.Bezkočková, N.Sosnovcová, K.Bauerová (tým 8-10let) – 7.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 8.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 4.místo
25.10. MS Praha
J.Heřman, V.Šeráková (pár 14-16let) – 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let muži) – 4.místo
18.10. II.VT Praha
Nikola Šulcová (sólo 14-16let) – 1.místo
Palátková, Jíchová, Jíchová, Chrastilová, Cvetková, Čechová, Bláhová, Bauerová (fitness aerobik 8-10let) – 3.místo
Kuthanová, Fáberová, Brédová, Zbíralová, Pudilová, Mašková, Brunclíková (fitness aerobik 11-13let) – 5.místo
T.Kuthanová, E.Steele, M.Zelenková (týmy 11-13let) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) – 4.místo
11.10. MsM Rakovník
Sára Štemberková (sólo 11-12let) – 9.místo
Luboš Hanus (sólo 9-10let) – 1.místo
Bartoňová, Bartůňková, Čejdová, Dufková, Lesáková, Šeráková, Sosnovcová (fitness aerobik 15-více let) – 1.místo
Jíchová, Jíchová, Cvetková, Chrastilová, Palátková, Čechová (fitness aerobik 8-10let) – 3.místo
Fáberová, Brédová, Zbíralová, Mašková, Brunclíková, Pudilová (fitness aerobik 11-14let) – 4.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 2.místo
J.Váňová, S.Štemberková, V.Brédová (tým 12-15let) – 7.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 12-15let) – 2.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) – 7.místo
Lucie Černá (sólo 13-15let) – 9.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 2.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 8.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 5.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 1.místo
11.10. III.VT Varnsdorf
M.Bezkočková, K.Bauerová, N.Sosnovcová (tým 8-10let) – 5.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 9.místo
3.-5.10. MČR Ostrava
Luboš Hanus (sólo 8-10let) – 1.místo
J.Heřman, V.Šeráková (pár 14-16let) – 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 4.místo
27.-28.9. III.VT Praha
M.Bezkočková, N.Sosnovcová, K.Bauerová (tým 8-10let) – 6.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 2.místo
Maruška Bezkočková (sólo 8-10let) – 10.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) – 9.místo
Barbora Sejková (sólo 14-16let) – 7.místo
20.9. MsM Kralupy n.Vltavou
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 2.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 6.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 8.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 1.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 2.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) – 7.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 8.místo
Johana Váňová (sólo 13-15let) – 9.místo
J.Váňová, S.Štemberková, V.Brédová (tým 12-15let) – 5.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 3.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 4.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 12-15let) – 1.místo
Lesáková, Čejdová, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová, Dufková (fitness aerobik 14-více let) – 1.místo
Fáberová, Kuthanová, Pudilová, D.Mašková, Brunclíková, Zbíralová, Brédová (fitness aerobik 11-14let) – 4.místo
Sára Štemberková (sólo 11-12let) – 8.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 4.místo
Jíchová, Jíchová, Bláhová, Čechová, Chrastilová, Palátková (fitness aerobik 8-10let) – 2.místo
20.9. I.VT Semily
Lucie Černá (sólo 11-13let) – 14.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 3.místo
13.9. II.VT Praha
Palátková, Jíchová, Jíchová, Bauerová, Chrastilová, Čechová (fitness aerobik 8-10let) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo 14-16let) – 1.místo
Kuthanová, Fáberová, Zbíralová, Pudilová, D.Mašková, Brunclíková, Brédová (fitness aerobik 11-13let) – 4.místo
T.Miletičová, T.Vlková (tým 11-13let) – 4.místo
E.Steele, T.Kuthanová, M.Zelenková (tým 11-13let) – 1.místo
8.6. III.VT Mladá Boleslav
Johana Váňová (sólo 11-13let) – 7.místo
T.Kuthanová, E.Steele, M.Zelenková (týmy 11-13let) – 4.místo
M.Bezkočková, N.Sosnovcová, K.Bauerová (tým 8-10let) – 8.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 12.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 4.místo
7.6. II.VT Mladá Boleslav
Čejdová, Lesáková, Šeráková, Dufková, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová (fitness aerobik 17-více let) – 1.místo
Palátková, Kat.Jíchová, Kar.Jíchová, Cvetková, Čechová, Bauerová, Bláhová, Chrastilová (fitness aerobik 8-10let) – 2.místo
L.Hanus, A.Palátková (pár 8-10let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) – 1.místo
T.Vlková, T.Miletičová (týmy 11-13let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 11-13let) – 16.místo
28.-31.5. ME Vídeň
V.Šeráková, J.Heřman (pár 14-16let) – 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) – 2.místo
24.5. Velké finále MsM
Luboš Hanus (sólo 9-10let) – 1.místo
Tomáš Renger (sólo 13-15let) – 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 1.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 12-15let) – 1.místo
Palátková, Jíchová, Jíchová, Cvetková, Čechová, Chrastilová, Bláhová, Bauerová (sport.tým 8-10let) – 5.místo
Pudilová, Kuthanová, Fáberová, Zbíralová, Brédová, Mašková, Brunclíková (sport.tým 11-14let) – 4.místo
Šeráková, Čejdová, Lesáková, Dufková, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová (sport.tým 15-více let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 2.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 3.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 5.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 5.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 6.místo
V.Papežová, M.Lesáková (dvojice 16-více let) – 5.místo
B.Sejková, M.Mašková (dvojice 12-15let) – 8.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 8.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 10.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 5.místo
17.-18.5. II., III.VT Semily
Luboš Hanus (sólo 8-10let) – 1.místo
L.Hanus, A.Palátková (pár 8-10let) – 1.místo
Palátková, Jíchová, Jíchová, Bauerová, Bláhová, Čechová, Chrastilová, Cvetková (fitness aerobik 8-10let) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) - 4.místo
T.Miletičová, T.Vlková (týmy 11-13let) – 3.místo
Markéta Heřmanová (sólo 14-16let) – 9.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) – 12.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 2.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 6.místo
M.Bezkočková, N.Sosnovcová, K.Bauerová (týmy 8-10let) – 6.místo
T.Kuthanová, M.Zelenková, E.Steel (týmy 11-13let) – 1.místo
10.5. I.VT Havlíčkův Brod
J.Heřman, V.Šeráková (pár 14-16let) – 1.místo
Michal Váňa (sólo 17-více let) – 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 5.místo
3.-4.5. MsM Havířov
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 4.místo
Bára Sejková (sólo 13-15let) – 6.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 6.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 9.místo
Míša Zelenková (sólo 11-12let) – 8.místo
25.-27.4.2014 II., III.VT Louny
T.Vlková, T.Miletičová (týmy 11-13let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 11-13let) – 6.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) – 2.místo
Čejdová, Lesáková, Sosnovcová, Bartůňková, Bartoňová, Šeráková, Dufková (fitness aerobik 17-více let) – 1.místo
Palátková, Cvetková, Jíchová, Jíchová, Bauerová, Čechová, Bláhová, Chrastilová (fitness aerobik 8-10let) – 4.místo
L.Hanus, A.Palátková (pár 8-10let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) – 1.místo
E.Steel, M.Zelenková (tým 11-13let) – 1.místo
Brédová, Fáberová, Zbíralová, Pudilová, Brunclíková, D.Mašková (fitness aerobik 11-13let) – 4.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) – 11.místo
Markéta Heřmanová (sólo 14-16let) – 8.místo
M.Bezkočková, N.Sosnovcová, K.Bauerová (tým 8-10let) – 7.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 12.místo
19.-20.4.2014 MsM Praha
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 3.místo
Tomáš Renger (sólo 13-15let) – 1.místo
Šeráková, Čejdová, Lesáková, Dufková, Sosnovcová, Bartůňková, Bartoňová (sportovní tým 15-více let) – 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 1.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 12-15let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 9-10let) – 1.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 8.místo
Johana Váňová (sólo 13-15let) – 26.místo
Bauerová, Jíchová, Jíchová, Cvetková, Čechová, Chrastilová, Bláhová, Palátková (sportovní tým 8-10let) – 8.místo
Brédová, Zbíralová, Fáberová, Brunclíková, D.Mašková, Kuthanová, Pudilová (sportovní tým 11-14let) – 6.místo
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (tým 12-15let) – 13.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 9.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 7.místo
M.Lesáková, V.Papežová (dvojice 16-více let) – 4.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 17.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 10.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 8.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 21.místo
Lucie Černá (sólo 13-15let) – 18.místo
Markéta Mašková (sólo 11-12let) – 19.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 5.místo
Karolína Jíchová (sólo 9-10let) – 28.místo
12.4.2014 I.VT Ostrava
J.Heřman, V.Šeráková (pár 14-16let) – 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) – 1.místo
Michal Váňa (sólo 17-více let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 5.místo
6.4.2014 MsM Olomouc
J.Váňová, V.Brédová, S. Štemberková (minitým 12-15let) – 10.místo
B.Sejková, M.Mašková (dvojice 12-15let) – 3.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 12-15let) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 7.místo
Johana Váňová (sólo 13-15let) – 25.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 14.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 12.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 4.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 4.místo
M.Lesáková, V.Papežová (dvojice 16-více let) – 5.místo
Šeráková, Lesáková, Dufková, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová, Čejdová (sportovní tým 15-více let) – 2.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 1.místo
5.4.2014 MsM Olomouc
M.Mašková (sólo 11-12let) – 17.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 4.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 1.místo
5.4.2014 ŽP Praha
Brédová, Fáberová, Zbíralová, Brunclíková, Pudilová, D.Mašková, Kuthanová (sportovní tým 11-14let) – 4.místo liga C
29.-30.3.2014 I.VT Louny
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 5.místo
Michal Váňa (sólo 17-více let) - 1.místo
22.-23.3.2014 MsM Říčany 
Bartůňková, Sosnovcová, Bartoňová, Lesáková, Čejdová, Šeráková, Dufková (sport.tým 15-více let) – 2.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 13.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 7.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 2.místo
M.Lesáková, V.Papežová (dvojice 16-více let) – 16.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 6.místo
Tomáš Renger (sólo 13-15let) – 1.místo
Johana Váňová (sólo 13-15let) – 21.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 4.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 8.místo
Lucie Černá (sólo 13-15let) – 10.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) – 13.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 12.místo
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (tým 12-15let) – 8.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 12-15let) – 1.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 6.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 2.místo
Fáberová, Pudilová, Brunclíková, Mašková, Zbíralová, Kuthanová, Brédová (sport.tým 11-14let) – 9.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 14.místo
Markéta Mašková (sólo 11-12let) – 27.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 4.místo
Karolína Jíchová (sólo 9-10let) – 24.místo
Luboš Hanus (sólo 9-10let) – 1.místo
Palátková, Chrastilová, Čechová, Bauerová, Bláhová, Jíchová, Jíchová (fitness tým 8-10let) – 4.místo
15.3.2014 Roudnice n.Labem MsM
Karolína Jíchová (sólo 9-10let) – 20.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 6.místo
Markéta Mašková (sólo 11-12let) – 15.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 12.místo
Tereza Miletičová (sólo 13-15let) – 2.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 5.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) – 6.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 8.místo
Lucie Černá (sólo 13-15let) – 15.místo
Johana Váňová (sólo 13-15let) – 21.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 5.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 11.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 1.místo
K.Kadlecová, M.Zelenková (dvojice 9-11let) – 4.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 6.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 1.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 3.místo
M.Lesáková, V.Papežová (dvojice 16-více let) – 4.místo
J.Váňová, S.Štemberková, V.Brédová (tým 12-15let) – 6.místo
Palátková, Jíchová, Jíchová, Čechová, Bláhová, Bauerová, Cvetková, Chrastilová (sport.tým 8-10let) – 4.místo
Čejdová, Lesáková, Sosnovcová, Bartůňková, Bartoňová, Dufková, Šeráková (sport.tým 15-více let) – 1.místo
8.3.2014 Praha II.VT
Luboš Hanus (sólo 8-10let) – 1.místo
L.Hanus, A.Palátková (pár 8-10let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 11-13let) – 8.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) – 12.místo
22.2.2014 Praha III.VT
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 1.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) – 8.místo
E.Steele, M.Zelenková, T.Kuthanová (tým 11-13let) – 1.místo
Barbora Sejková (sólo 14-16let) – 7.místo
Markéta Heřmanová (sólo 14-16let) – 15.místo

 

Výsledky roku 2013

Výsledky roku 2012

 

Komentáře nejsou povoleny.