Rekreační aerobik

Dětem, které se rády hýbou, potřebují vybít přebytečnou energii, ale zároveň nemají závodní ambice nabízíme následující kurzy.
Cvičení rodičů s dětmi – pro děti od 12-36měsíců
Formou her a říkadel získají nejmenší kluci a holčičky základní pohybové návyky a dovednosti. Cvičení je zaměřené na správný pohybový rozvoj a harmonizuje vztah mezi rodičem a dítětem.
Děti na startu – pro děti od 3-6let
Děti se seznamují s pohybem, hudbou a pomocí říkadel se učí základní kroky aerobiku tak, jak to odpovídá jejich věku. Volíme takové činnosti (hry, překážkové dráhy…), aby se dětem hodiny líbily a aby poznaly radost z pohybu. Zároveň dbáme na to, aby bylo u dětí podpořeno správné držení těla, rozvíjena obratnost, koordinace, orientace v prostoru a všeobecná pohybová průprava. V návaznosti na strukturu projektu Děti na startu se věnujeme rozvoji základních sportovních dovedností – atletiky, gymnastiky, míčových her i koordinace obecně.
Přípravka - pro děti od 6 let
V závislosti na věku si již děti méně hrají a více se věnují samotnému aerobiku, aby se prostřednictvím jednoduchých choreografií naučily aerobním krokům. V hodinách se věnujeme také základní baletní i taneční průpravě, prvkům gymnastiky i atletiky. Opět dbáme na správné držení těla, rozvoj koordinace, obratnosti, síly i flexibility s důrazem na zdravotní stránku cvičení.
Fitdance
Nově jsme se letos rozhodli pro otevření „nezávodní skupiny“ dívek ve věku 11-15let. V hodinách si děti vyzkouší širokou škálu cvičebních stylů – taneční aerobik, dancehall, zumbu, posilování i protahování.
Ty děti, které začínají, se nemusí bát přijít. Vše zvládnou a poznají spoustu nových kamarádů!!!
Rozvrh pravidelných hodin pro děti najdete zde…

Komentáře nejsou povoleny.