Výsledky závodů 2013

16.11.2013 Český Brod MsM
Kristýna Faktorová - aerobik master class 15-více let - 2.místo
Bára Dufková - aerobik master class 15-více let - 3.místo
M.Mašková, Sejková, Zbíralová, Vlková, Miletičová, Váňová, Brédová, Štemberková, Fáberová (fitness aerobik 11-14let) - 2.místo
Papežová, Sosnovcová, Lesáková, Bartoňová, Bartůňková, Šeráková, Dufková, Čejdová (fitness aerobik 15-více let) - 1.místo
10.11.2013 Praha II.VT
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) - 4.místo
Šárka Hanáčková (sólo 11-13let) - 5.místo
Tereza Vlková (sólo 11-13let) - 6.místo
Tomáš Renger (sólo 11-13let) - 1.místo
B.Sejková, J.Váňová, V.Brédová, T.Vlková, T.Miletičová, M.Mašková, S.Fáberová, S.Štemberková, L.Zbíralová (fitness aerobik 11-13let) - 7.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) - 1.místo
J.Brunclíková, K.Kadlecová, M.Zelenková, D.Mašková, V.Pudilová, T.Kuthanová (fitness aerobik 8-10let) - 4.místo
Veronika Opočenská (sólo 14-16let) - 6.místo
Čejdová, Papežová, Lesáková, Bartůňková, Bartoňová, Sosnovcová, Šeráková, Dufková (fitness aerobik 17-více let) - 1.místo
9.11.2013 České Budějovice III.VT
Johana Váňová (sólo 11-13let) - 7.místo
Denisa Bartůňková (sólo 14-16let) - 2.místo
A.Čechová, A.Chrastilová, K.Jíchová, K.Jíchová, K.Bauerová, K.Bláhová, K.Cvetková, A.Palátková (fitness aerobik 8-10let) - 3.místo
2.11.2013 Havlíčkův Brod I.VT
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) - 8.místo
Michal Váňa (sólo 14-16let) - 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) - 2.místo
David Pilík (sólo 11-13let) - 1.místo
D.Pilík, L.Černá (pár 11-13let) - 1.místo
26.10.2013 Praha MsM
Kateřina Kadlecová (sólo 6-8let) - 1.místo
Luboš Hanus (sólo 9-10let) - 2.místo
Tomáš Renger (sólo 11-12let) - 3.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 4.místo
Johan Váňová (sólo 11-12let) - 16.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) - 15.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) - 7.místo
Šárka Hanáčková (sólo 13-15let) - 6.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 3.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 6.místo
M.Bezkočková, N.Sosnovcová (dvojice 6-8let) - 12.místo
V.Opočenská, V.Šeráková (dvojice 12-15let) - 2.místo
M.Lesáková, V.Papežová (dvojice 16-více let) - 2.místo
E.Steel, T.Kuthanová, M.Zelenková (tým 9-11let) - 1.místo
M.Mašková, M.Heřmanová, B.Sejková (tým 12-15let) - 7.místo
Fáberová, M.Mašková, Sejková, Štemberková, Váňová, Miletičová (fitness tým 11-14let) - 4.místo
D.Mašková, Hlaváčková, Kuthanová, Kadlecová, Zelenková, Pudilová (fitness tým 8-10let) - 2.místo
Kat.Jíchová, Kar.Jíchová, Palátková, Bláhová, Bauerová, Chrastilová, Čechová, Cvetková (fitness tým 8-10let) - 5.místo
Lesáková, Papežová, Dufková, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová, Čejdová (fitness tým 15-více let) - 1.místo
17.10.2013 Bělehrad MS Fisaf
David Pilík (sólo 11-13let) - 2.místo
D.Pilík, L.Černá (pár 11-13let) - 2.místo
Michal Váňa (sólo 14-16let) - 2.místo
Honza Heřman (sólo 14-16let) - 5.místo
12.10.2013 Praha III.VT 
Jíchová, Jíchová, Čechová, Bláhová, Bauerová, Palátková, Cvetková, Chrastilová (fitness aerobik 8-10let) - 3.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) - 10.místo
Tereza Vlková (sólo 11-13let) - 2.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) - 17.místo
Denisa Bartůňková (sólo 14-16let) - 3.místo
5.10.2013 Kladno I.VT MČR
David Pilík (sólo 11-13let) - 1.místo
David Pilík, Lucka Černá (pár 11-13let) - 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) - 5.místo
Michal Váňa (sólo 14-16let) - 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) - 2.místo
29.9.2013 Ostrava III.VT
Tereza Vlková (sólo 11-13let) - 1.místo
Denisa Bartůňková (sólo 14-16let) - 2.místo
28.9.2013 Ostrava II.VT
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) - 1.místo
21.9.2013 Litomyšl MsM
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 1.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 3.místo
Eliška Pechová (sólo 13-15let) - 15.místo
Markéta Heřmanová (sólo 13-15let) - 14.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) - 11.místo
Šárka Hanáčková (sólo 13-15let) - 10.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) - 5.místo
V. Opočenská, V. Šeráková (dvojice 12-15let) - 1.místo
Šeráková, Papežová, Čejdová, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová (fitness aerobik 15-více let) - 1.místo
Sejková, Fáberová, Miletičová, Vlková, M.Mašková, Zbíralová, Štemberková, Brédová, Váňová (fitness aerobik 11-14let) - 3.místo
Kuthanová, Zelenková, Kadlecová, D.Mašková, Brunclíková, Pudilová (fitness aerobik 8-10let) - 3.místo
Čechová, Kat.Jíchová, Kar.Jíchová, Palátková, Bauerová, Cvetková, Chrastilová, Bláhová (fitness aerobik 8-10let) - 5.místo
Tomáš Renger (sólo 11-12let) - 2.místo
Luboš Hanus (sólo 9-10let) - 1.místo
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 2.místo
Johana Váňová (sólo 11-12let) - 14.místo
T.Kuthanová, E.Steel, M.Zelenková (tým 9-11let) - 2.místo
Maruška, N.Sosnovcová (dvojice 6-8let) - 8.místo
15.6.2013 Praha MsM finále
Veronika Šeráková (sólo 13-15let) - 1.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 4.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 1.místo
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 3.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) - 2.místo
Tomáš Renger (sólo 11-12let) - 2.místo
V.Šeráková, V.Opočenská (dvojice 12-15let) - 3.místo
E.Steel, T.Kuthanová, M.Zelenková (tým 9-11let) - 5.místo
Kuthanová, Kadlecová, Zelenková, Pudilová, Hlaváčková, Brunclíková, D.Mašková (sportovní tým 8-10let) - 4.místo
M.Mašková, Sejková, Vlková, Štemberková, Fáberová, Váňová, Miletičová, Brédová (sportovní tým 11-14let) - 3.místo
Sosnovcová, Šeráková, Bartůňková, Lesáková, Dufková, Čejdová (sportovní tým 15-více let) - 2.místo
8.6.2013 Praha Žij pohybem
Sosnovcová, Bartoňová, Bartůňková, Dufková, Lesáková, Čejdová - (sportovní týmy 16-více let) - 1.místo a CELKOVÉ VÍTĚZTVÍ LIGY ŽIJ POHYBEM!!!
2.6.2013 Plzeň MsM
V.Opočenská, V.Šeráková (dvojice 12-15let) - 4.místo
M.Mašková, Vlková, Miletičová, Fáberová, Sejková, Váňová, Brédová, Štemberková, Zbíralová (fitness tým 11-14let) - 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 13-15let) - 1.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) - 23.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) - 14.místo
Šárka Hanáčková (sólo 13-15let) - 10.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 14.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 5.místo
V.Papežová, M.Lesáková, B.Dufková (tým 15-více let) - 3.místo
Papežová, Lesáková, Dufková, Sosnovcová, Bartůňková, Bartoňová, Čejdová (fitness tým 15-více let) - 1.místo
1.6.2013 Plzeň MsM
Kateřina Kadlecová (sólo 6-8let) - 5.místo
Pudilová, D.Mašková, Zelenková, Kuthanová, Kadlecová, Brunclíková, Hlaváčková (fitness tým 8-10let) - 2.místo
Luboš Hanus (sólo 9-10let) - 1.místo
Tomáš Renger (sólo 11-12let) - 2.místo
Johana Váňová (sólo 11-12let) - 23.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 1.místo
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 2.místo
26.5.2013 Praha II.VT
Kuthanová, Zelenková, Kadlecová, D.Mašková, Brunclíková, Hlaváčková, Pudilová (fitness tým 8-10let) - 6.místo
Šárka Hanáčková (sólo 11-13let) - 22.místo
Tomáš Renger (sólo 11-13let) - 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) - 1.místo
Veronika Opočenská (sólo 14-16let) - 7.místo
V.Opočenská, V.Šeráková (tým 14-16let) - 5.místo
26.5.2013 Liberec MsM
Barbora Sejková (sólo 13-15let) - 12.místo
Markéta Heřmanová (sólo 13-15let) - 13.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 4.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 11.místo
V.Papežová, M.Lesáková, B.Dufková (tým 16-více let) - 3.místo
Papežová, Lesáková, Dufková, Čejdová, Sosnovcová, Bartůňková, Bartoňová (fitness tým 15-více let) - 1.místo
25.5.2013 Liberec MsM
Kateřina Kadlecová (sólo 6-8let) - 4.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) - 2.místo
T.Kuthanová, M.Zelenková, E.Steel (tým 9-11let) - 5.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 2.místo
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 3.místo
Johana Váňová (sólo 11-12let) - 21.místo
Váňová, Vlková, Miletičová, M.Mašková, Brédová, Štemberková, Fáberová, Sejková, Zbíralová (fitness tým 11-14let) - 5.místo
18.5.2013 Brno I.VT
David Pilík (sólo 11-13let) - 1.místo
D.Pilík, L.Černá (pár 11-13let) - 1.místo
11.5.2013 Praha ŽP
Papežová, Lesáková, Čejdová, Bartůňková, Bartoňová, Sosnovcová, Dufková (fitness aerobik 15-více let) - 1.místo
Kuthanová, D.Mašková, Hlaváčková, Brunclíková, Zelenková, Kadlecová, Pudilová (fitness aerobik 8-10let) - 4.místo
M.Mašková, Vlková, Sejková, Miletičová, Váňová, Zbíralová, Štemberková, Fáberová, Brédová (fitness aerobik 11-14let) - 9.místo
9.5.2013 Antverpy ME
Michal Váňa (sólo 14-16let) - 2.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) - 5.místo
David Pilík (sólo 11-13let) - 2.místo
D.Pilík, L.Černá (pár 11-13let) - 2.místo
5.5.2013 Praha MsM
Veronika Šeráková (sólo 13-15let) - 3.místo
Šárka Hanáčková (sólo 13-15let) - 12.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) - 13.místo
Markéta Heřmanová (sólo 13-15let) - 25.místo
Bára Sejková (sólo 13-15let) - 26.místo
Eliška Pechová (sólo 13-15let) - 31.místo
V.Papežová, M.Lesáková, B.Dufková (tým 16-více let) - 6.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 7.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 21.místo
Bartůňková, Sosnovcová, Papežová, Lesáková, Dufková, Bartoňová, Čejdová (sport.tým – 15-více let) - 1.místo
4.5.2013 Praha MsM
Luboš Hanus (sólo 9-10let) - 2.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 6-8let) - 1.místo
M.Zelenková, T.Kuthanová, E.Steel (tým 9-11let) - 1.místo
Bauerová, Jíchová, Palátková, Chrastilová, Cvetková, Čechová, Bláhová (sport.tým 8-10let) - 8.místo
Tomás Renger (sólo 11-12let) - 2.místo
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 7.místo
Johana Váňová (sólo 11-12let) - 24.místo
V.Šeráková, V.Opočenská (dvojice 12-15let) - 3.místo
V.Šeráková, V.Opočenská, Š.Hanáčková (tým 12-15let) - 6.místo
Sejková, Fáberová, Vlková, Zbíralová, Váňová, Brédová, Mašková, Štemberková (sport.tým 11-14let) - 2.místo
28.4.2013 Zlín MsM
Veronika Šeráková (sólo 13-15let) - 1.místo
Šárka Hanáčková (sólo 13-15let) - 8.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) - 14.místo
Markéta Heřmanová (sólo 13-15let) - 28.místo
V.Šeráková, V.Opočenská (dvojice 12-15let) - 4.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 9.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 14.místo
V.Papežová, M.Lesáková, B.Dufková (tým 16-více let) - 5.místo
Papežová, Lesáková, Dufková, Bartoňová, Bartůňková, Sosnovcová, Čejdová (fitnes tým – 16-více let) - 1.místo
27.4.2013 Zlín MsM
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 3.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 8.místo
Johana Váňová (sólo 11-12let) - 30.místo
21.4.2013 Semily II.VT
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) - 11.místo
Šárka Hanáčková (sólo 11-13let) - 17.místo
Tomáš Renger (sólo 11-13let) - 1.místo
Kadlecová, Kuthanová, Zelenková, D.Mašková, Brunclíková, Hlaváčková (fitness tým 8-10let) - 4.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) - 1.místo
V.Šeráková, Š.Hanáčková (tým 14-16let) - 2.místo
Veronika Opočenská (sólo 14-16let) - 7.místo
Papežová, Sosnovcová, Bartůňková, Bartoňová, Dufková, Čejdová, Lesáková (fitness tým 17-více let) - 2.místo
20.4.2013 Semily III.VT
Chrastilová, Jíchová, Palátková, Bauerová, Bláhová, Čechová, Cvetková (fitness tým 8-10let) - 7.místo
Denisa Bartůňková (sólo 14-16let) - 1.místo
19.4.2013 Semily III.VT
Tereza Vlková (sólo 11-13let) - 2.místo
Luboš Hanus (sólo 8-10let) - 14.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) - 14.místo
13.4.2013 Praha ŽP
D.Mašková, Kadlecová, Hlaváčková, Brunclíková, Zelenková, Kuthanová (fitness tým 8-10let) - 6.místo (2.místo liga B)
M.Mašková, Vlková, Váňová, Fáberová, Zbíralová, Brédová (fitness tým 11-14let) - 15.místo (5.místo liga C)
Bartůňková, Bartoňová, Dufková, Sosnovcová, Lesáková, Čejdová (fitness tým 15-více let) - 4.místo
6.-7.4.2013 Louny I.VT (nominační závod)
David Pilík (sólo 11-13let) - 1.místo
D.Pilík, L.Černá (pár 11-13let) - 1.místo
Jan Heřman (sólo 14-16let) - 1.místo
30.-31.3.2013 Olomouc MsM
Tereza Miletičová (sólo 11-12let) - 3.místo
Tereza Vlková (sólo 11-12let) - 4.místo
Johana Váňová (sólo 11-12let) - 24.místo
V.Šeráková, V.Opočenská (dvojice 12-15let) - 4.místo
Veronika Šeráková (sólo 13-15let) - 1.místo
Veronika Opočenská (sólo 13-15let) - 14.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) - 25.místo
Markéta Heřmanová (sólo 13-15let) - 30.místo
Eliška Pechová (sólo 13-15let) - 34.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) - 8.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) - 6.místo
23.3.2013 Praha I.VT
Michal Váňa (14-16let sólo) - 1.místo
David Pilík (11-13let sólo) - 1.místo
D.Pilík, L.Černá (11-13let pár) - 1.místo
16.3.2013 Praha ŽP
Vlková, M.Mašková, Štemberková, Fáberová, Váňová, Zbíralová, Brédová, Sejková (fitness aerobik 11-13let) - 5.místo (2.místo v lize B)
D.Mašková, Kuthanová, Zelenková, Pudilová, Brunclíková, Hlaváčková (fitness aerobik 8-10let) - 1.místo
3.3.2013 Kladno III.VT
Tereza Vlková (11-13let) - 3.místo
Johana Váňová (11-13let) - 10.místo
Luboš Hanus (8-10let) - 13.místo
Denisa Bartůňková (14-16let) - 2.místo
2.3.2013 Kladno II.VT
Šárka Hanáčková (sólo 11-13let) - 13.místo
Tereza Miletičová (sólo 11-13let) - 16.místo
Veronika Opočenská (sólo 14-16let) - 7.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) - 3.místo
Mašková, Kuthanová, Zelenková, Kadlecová, Hlaváčková, Brunclíková, Pudilová (fitness 8-10let) - 4.místo
23.2.2013 Praha III.VT
Luboš Hanus (sólo 8-10let) - 6.místo
Johana Váňová (sólo 11-13let) - 8.místo
Denisa Bartůňková (sólo 14-16let) - 4.místo

Komentáře nejsou povoleny.