O nás

Kdo jsme a co nabízíme?
Jsme parta nadšenců, kterým se pohyb stal nedílnou součástí  života. Své nadšení a radost ze cvičení se snažíme přenášet i na naše klientky. Přijďte si k nám zacvičit! Věříme, že z našich hodin budete odcházet s úsměvem a navíc uděláte něco pro své zdraví.
Kromě hodin pro dospělé nabízíme i nejširší škálu cvičení pro děti a mládež – od rekreačních hodin až po vrcholové tréninky. Posledních několik let se náš klub pravidelně umísťuje v první desítce nejúspěšnějších klubů sportovního aerobiku v republice.
Historie
Náš klub vznikl jako Fit studio Dvojka v roce 1997 a jeho zakladatelkami byly Alena Novotná a Miluše Hrazánková, které zahájily činnost dětského sportovního aerobiku i program rekreačního cvičení a pobytových akcí pro veřejnost. O rok později se název klubu mění na Aerobik studio Dvojka a pod vedením Aleny a Otakara Novotných rozvíjí a rozšiřuje svoji činnost až do dnešní doby. Zpočátku probíhaly hodiny v tělocvičnách 1.ZŠ, 2.ZŠ a ZUŠ a po vybudování vlastních prostorů v Zahradní ulici v roce 2002 se většina činnosti klubu přesouvá do této tělocvičny. Postupně se rozšiřuje nabídka hodin pro děti od oblíbeného Baby aerobiku (cvičení formou her pro nejmenší 3- 6leté děti), přes přípravky a rekreační cvičení pro 7 – 12leté až po skupiny sportovního a fitness aerobiku, jehož zástupci každoročně vozí medaile z republikových i mezinárodních soutěží. Hlavními trenéry jsou od počátku Alena a Otakar Novotní s Kristýnou Faktorovou a v současné době též kolektiv mladých trenérek. Od počátku klub nabízí tyto formy cvičení s vyškolenými cvičiteli: Aerobik (dance, mix, s posilováním), step aerobik, bodystyling, power-jóga, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, posilovací cvičení s náčiním. V současnosti nabízíme i zumbu, fortess(zumba s posilováním), bosu, jumping a hodiny brišních tanců. V našem klubu začínali se sportovní činností mnozí cvičitelé a cvičitelky, kteří dnes působí i v jiných městech a klubech: Kristýna Koubová, Markéta Boumová, Pavel Sirotek, Jitka Gyömberová, Simona Sůsová, Gábina Haasová, Andrea Žáková, Jana Vlková, Sandra Stuchlíková, Markéta a Veronika Kloudovy, Bára Papežová, Markéta Vodenková, Eva Moulíková ml., Eva Moulíková st., Šárka Kožmínová, Veronika Šindelářová.
Tradiční součástí činnosti jsou každoročně pořádané pobytové akce se cvičením a relaxačním a sportovním vyžitím. Z tuzemska jsme organizovali víkendy i týdenní pobyty v těchto místech: Nová Živohošť, Cholín, Častoboř, Horní Mísečky, Mozolov, Měřín. V zahraničí jsme navštívili tyto destinace: Chorvatsko-Baška Voda, Korčula, Gradac, Rab, Španělsko- Peniscola, Řecko- Leptokaria, Černá Hora Budva, Itálie- Numana, Praia Mare, Scalea, Briatico.
Při jednodenních seminářích navštívili Sedlčany špičkoví lektoři aerobiku: Olga Šípková, Václav Křejčík, Radka Hanáková a David Huf, Vladimír Valouch, David Holzer, Jakub Strakoš, Jana Havrdová, Radka Hamáčková, Barbora Grafnetrová.

Komentáře nejsou povoleny.