Výsledky závodů 2015

3.12. MS Martinik
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo :-)
14.11. I.VT Plzeň
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Veronika Šeráková (ženy 14-16let) – 6.místo
24.-25.10. MČR Mladá Boleslav
T.Kuthanová, E.Steele, M.Zelenková (týmy 11-13let) – 6.místo
Šeráková, Papežová, Dufková, Bartůňková, Čejdová, Sosnovcová, Lesáková, Šulcová (fitness aerobik grande 17-více let) – 3.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 8-10let) – 7.místo
Marie Bezkočková (ženy 8-10let) – 8.místo
Veronika Šeráková (ženy 14-16let) – 11.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
17.-18.10. MsM Český Brod
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 7.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 5.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 2.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 1.místo
Lucie Černá (sólo 13-15let) – 11.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 4.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 7.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 3.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 9-10let) – 11.místo
K.Bauerová, K.Jíchová, A.Palátková (minitýmy 9-11let) – 3.místo
V.Brédová, J.Váňová, S.Štemberková (minitýmy 12-15let) – 1.místo
V.Šeráková, N.Šulcová (dvojice 16-více let) – 1.místo
Papežová, Dufková, Sosnovcová, Bartůňková, Šeráková, Šulcová, Čejdová (sportovní týmy 15-více let) – 1.místo
Fáberová, Pudilová, Mašková, Brunclíková, Zbíralová, Brédová, Štemberková, Váňová (sportovní týmy 11-14let) – 4.místo
11.10. II.VT Louny
Jíchová, Jíchová, Chrastilová, Hockeová, Čechová, Palátková, Bauerová (fitness aerobik 11-13let) – 1.místo
Marie Bezkočková (ženy 8-10let) – 4.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 8-10let) – 1.místo
3.10. MsM Pardubice
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 3.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 7.místo
B.Sejková, V.Opočenská, M.Mašková (minitýmy 12-15let) – 1.místo
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (minitýmy 12-15let) – 2.místo
Fáberová, Brunclíková, D.Mašková, Váňová, Brédová, Štemberková, Pudilová, Zbíralová (sport.týmy 11-14let) – 4.místo
Jíchová, Jíchová, Palátková, Bauerová, Chrastilová, Hockeová, Čechová (sport.týmy 8-10let) – 3.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 9-10let) – 14.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 8.místo
A.Palátková, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 9-11let) – 4.místo
3.-4.10. I.VT Kladno
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 11-13let) – 11.místo
M.Zelenková, T.Kuthanová, E.Steele (týmy 11-13let) – 3.místo
Šeráková, Lesáková, Šulcová, Sosnovcová, Bartůňková, Čejdová, Dufková, Papežová (fitness aerobik 17-více let) – 3.místo
26.9. II.VT Praha
Nikola Šulcová (sólo 17-více let) – 3.místo
Pudilová, D.Mašková, Brunclíková, Váňová, Brédová, Štemberková, Zbíralová (fitness aerobik 11-13let) – 5.místo
Jíchová, Jíchová, Chrastilová, Čechová, Hockeová, Bauerová, Palátková (fitness aerobik 11-13let) – 3.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 1.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 4.místo
7.6. II.VT Ml.Boleslav
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 1.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 2.místo
6.6. MsM Velké finále Praha
Fáberová, Váňová, Zbíralová, Štemberková, Pudilová, Mašková, Brunclíková, Brédová (sportovní týmy 11-14let) – 4.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová, Palátková, Chrastilová, Hockeová, Čechová (sportovní týmy 8-10let) – 4.místo
K.Jíchová, K.Bauerová, A.Palátková (minitýmy 9-11let) – 7.místo
V.Opočenská, B.Sejková, L.Černá, M.Mašková (minitýmy 12-15let) – 2.místo
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (minitýmy 12-15let) – 3.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 2.místo
V.Šeráková, N.Šulcová (dvojice 16-více let) – 2.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 16-více let) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 3.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 4.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 7.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 9.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 7.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 9.místo
Míša Zelenková (sólo 11-12let) – 6.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) - 10.místo
Marie Bezkočková (sólo 9-10let) – 4.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 6.místo
23.-24.5. MsM Hradec Králové
Fáberová, Pudilová, Mašková, Brunclíková, Zbíralová, Váňová, Brédová, Štemberková (sport.týmy 11-14let) – 5.místo
Šeráková, Čejdová, Lesáková, Papežová, Sosnovcová, Bartůňková, Dufková, Šulcová (sport.týmy 14-více let) – 2.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 16-více let) – 1.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 2.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 7.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 12.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 8.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 1.místo
N.Šulcová, V.Šeráková (dvojice 16-více let) – 2.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 13.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 7.místo
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (minitýmy 12-15let) – 3.místo
B.Sejková, M.Mašková, V.Opočenská, L.Černá (minitýmy 12-15let) – 2.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 6.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 8.místo
A.Palátková, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 9-11let) – 4.místo
Palátková, Jíchová, Jíchová, Chrastilová, Hockeová, Bauerová, Čechová (sport.týmy 8-10let) – 5.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 3.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 5.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 8-10let) – 25.místo
9.5. MsM Rakovník
Fáberová, Štemberková, Zbíralová, Pudilová, Brunclíková, Mašková, Brédová, Váňová (sportovní týmy 11-14let) – 4.místo
M.Mašková, B.Sejková, L.Černá, V.Opočenská (minitýmy 12-15let) – 2.místo
J.Váňová, S.Štemberková, V.Brédová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 13.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 2.místo
V.Šeráková, N.Šulcová (dvojice 16-více let) – 1.místo
Veronika Šeráková (jednotlivkyně elite) – 2.místo
Veronika Opočenská (jednotlivkyně 16-více let) – 7.místo
Denisa Bartůňková (jednotlivkyně 16-více let) – 5.místo
Nikola Šulcová (jednotlivkyně 16-více let) – 2.místo
Tereza Miletičová (jednotlivkyně 16-více let) – 1.místo
Veronika Sosnovcová (jednotlivkyně 16-více let) – 4.místo
Tereza Vlková (jednotlivkyně 13-15let) – 9.místo
Barbora Sejková (jednotlivkyně 13-15let) – 14.místo
Sára Štemberková (jednotlivkyně 13-15let) – 23.místo
8.5. MsM Rakovník
Nikola Sosnovcová (jednotlivkyně 8-10let) – 24.místo
Michaela Zelenková (jednotlivkyně 11-12let) – 7.místo
Jíchová, Jíchová, Čechová, Hockeová, Chrastilová, Palátková, Bauerová (sportovní týmy 8-10let) – 6.místo
K.Jíchová, A.Palátková, K.Bauerová (minitýmy 9-11let) – 6.místo
Karolína Jíchová (jednotlivkyně 11-12let) – 12.místo
8.5. II.VT Hradec Králové
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 4.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 2.místo
1.5. I.VT Semily
Veronika Šeráková (sólo ženy 14-16let) – 6.místo
Šeráková, Dufková, Fárová, Čejdová, Lesáková, Papežová, Bartůňková, Sosnovcová, Šulcová (fitness aerobik grande 17-více let) – 3.místo
Luboš Hanus (sólo muži 11-13let) – 1.místo
25.4. Žij pohybem Praha
Fáberová, Brédová, Váňová, Zbíralová, Brunclíková, Mašková, Pudilová (sportovní tým 11-14let) - 3.místo liga B
26.4. Kontrolní závod LOHDM Praha
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 8-10let) – 9.místo
19.4. MsM Havířov
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 1.místo
V.Šeráková, N.Šulcová (dvojice 16-více let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo Elite) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 16-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 5.místo
18.4. II.VT Praha
Fáberová, Váňová, Brédová, Štemberková, Zbíralová, Pudilová, Mašková, Brunclíková (fitness aerobik 11-13let) – 5.místo
Jíchová, Jíchová, Palátková, Hockeová, Čechová, Bauerová, Chrastilová (fitness aerobik 11-13let) – 4.místo
Marie Bezkočková (sólo 8-10let) – 2.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 8-10let) – 1.místo
11.-12.4. I.VT Brno
Luboš Hanus (sólo 11-13let) – 1.místo
Lesáková, Čejdová, Šulcová, Šeráková, Sosnovcová, Bartůňková, Dufková, Fárová, Papežová (fitness aerobik 17-více let) – 3.místo
E.Steele, T.Kuthanová, M.Zelenková (tým 11-13let) – 7.místo
28.-29.3. I.VT Ostrava
Luboš Hanus (sólo 11-13let) – 1.místo
Lesáková, Čejdová, Šulcová, Šeráková, Sosnovcová, Bartůňková, Dufková, Fárová, Papežová (fitness aerobik 17-více let) – 3.místo
Veronika Šeráková (sólo 14-16let) – 8.místo
E.Steele, T.Kuthanová, M.Zelenková (tým 11-13let) – 7.místo
22.3.2015 MsM Olomouc
Jíchová, Jíchová, Palátková, Bauerová, Hockeová, Chrastilová (sport.týmy 8-10let) – 6.místo
K.Jíchová, A.Palátková, K.Bauerová (minitýmy 9-11let) – 8.místo
B.Sejková, L.Černá, V.Opočenská (minitýmy 12-15let) - 2.místo
N.Šulcová, V.Šeráková (dvojice 16-více let) – 2.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 9.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 1.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 9-10let) – 22.místo
Marie Bezkočková (sólo 9-10let) – 5.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 2.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 12.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 4.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 4.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 8.místo
Tereza Miletičová (sólo 16-více let) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 1.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 5.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 9.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 8.místo
14.3.2015 III.VT Praha
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (týmy 14-16let) – 5.místo
Johana Váňová (sólo 14-16let) – 9.místo
Barbora Sejková (sólo 14-16let) – 7.místo
7.-8.3.2015 MsM Praha
Nikola Sosnovcová (sólo 9-10let) – 18.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 5.místo
Marie Bezkočková (sólo 9-10let) – 4.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 5.místo
A.Palátková, K.Jíchová, K.Bauerová (týmy 9-11let) – 8.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 7.místo
Jíchová, Jíchová, Chrastilová, Hockeová, Palátková, Bauerová (sport.týmy 8-11let) – 3.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 7.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 11.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 12-15let) – 4.místo
M.Mašková, B.Sejková (dvojice 12-15let) – 14.místo
B.Sejková, V.Opočenská, L.Černá (minitýmy 12-15let) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 16-více let) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 1.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 8.místo
Denisa Bartůňková (sólo 16-více let) – 11.místo
Fáberová, Štemberková, Váňová, Brédová, Zbíralová, Brunclíková, Mašková, Pudilová (sport.týmy 11-14let) – 6.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 10.místo
7.-8.3.2015 I.VT Kladno
 Papežová, Bartůňková, Sosnovcová, Šeráková, Lesáková, Dufková, Čejdová, Šulcová (fitness aerobik 17-více let) – 3.místo
T.Kuthanová, E.Steele, M.Zelenková (týmy 11-13let) – 5.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
1.3.2015 MsM Plzeň
Nikola Šulcová (sólo 16-více let) – 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 16-více let) – 2.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 5.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 9.místo
Barbora Sejková (sólo 13-15let) – 7.místo
Johana Váňová (sólo 13-15let) – 20.místo
B.Sejková, L.Černá, V.Opočenská (minitým 12-15let) – 2.místo
Zbíralová, Fáberová, Brédová, Váňová, Pudilová, Brunclíková, Mašková, Štemberková (sportovní tým 11-14let) - 3.místo
Maruška Bezkočková (sólo 9-10let) – 5.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 9-10let) – 4.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 9.místo
Michaela Zelenková (sólo 11-12let) – 5.místo
K.Bauerová, K.Jíchová, A.Palátková (minitým 9-11let) – 7.místo

Výsledky závodů 2014…

Výsledky závodů 2013…

Výsledky závodů 2012…

Komentáře nejsou povoleny.