Výsledky závodů 2016

13.11. II.VT M.Boleslav
Nikola Šulcová (sólo 17-více let) – 1.místo
5.11. I.VT Č.Budějovice
Šeráková, Šulcová, Krušinová, Bulíčková, Kutějová (fitness petite 17-více let) – 2.místo
Maruška Bezkočková (sólo 11-13let) – 11.místo po prvním kole
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 3.místo
22.10. MsM Pardubice
Písaříková, Hrazánková, Kubínová, Beranová, Krubnerová, Bezkočková (maxitýmy 9-11let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 2.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 1.místo
Michaela Zelenková (sólo 13-15let) – 1.místo
A.Palátková, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 3.místo
Horáková, Chocholoušková, Marvalová, Novotná, Trnková (maxitýmy 12-15let) – 1.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 4.místo
K.Kadlecová, M.Bezkočková (dvojice 9-11let) – 1.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 6-8let) – 2.místo
L.Křivská, T.Zelenková (dvojice 6-8let) – 5.místo
L.Křivská, T.Zelenková, G.Sobotková, M.Krubnerová (minitýmy 6-8let) – 2.místo
21.10. MS Vídeň
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
M.Zelenková, L.Hanus (páry 11-13let) – 1.místo
Šeráková, Šulcová, Krušinová, Kutějová, Opočenská, Bulíčková (fitness aerobik petite 17-více let) – 5.místo
16.10. MsM Český Brod
K.Kadlecová, M.Bezkočková (dvojice 9-11let) – 1.místo
K.Jíchová, A.Palátková, K.Bauerová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 3.místo
K.Jíchová, M.Zelenková (dvojice 12-15let) – 1.místo
Karolína Jíchová (sólo 11-12let) – 3.místo
Horáková, Chocholoušková, Novotná, Trnková, Marvalová (maxitýmy 12-15let) – 1.místo
Písaříková, Kubínová, Hrazánková, Bezkočková, Beranová, Krubnerová (maxitýmy 9-11let) – 2.místo
N.Šulcová, V.Opočenská (dvojice 16-více let) – 1.místo
Nikola Šulcová (sólo Elite) – 1.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 2.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 1.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 6.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 6-8let) – 2.místo
L.Křivská, T.Zelenková, M.Krubnerová, G.Sobotková (minitýmy 6-8let) – 2.místo
L.Křivská, T.Zelenková (dvojice 6-8let) – 4.místo
8.-9.10. I.VT Louny
T.Miletičová, T.Vlková, B.Sejková (týmy 14-16let) – 6.místo
Šeráková, Šulcová, Krušinová, Bulíčková, Opočenská, Kutějová (fitness aerobik petite – 17-více let) – 2.místo
Marie Bezkočková (ženy 11-13let) – 9.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
L.Hanus, M.Zelenková (páry 11-13let) – 1.místo
30.9.-2.10. MČR Praha
M.Zelenková, L.Hanus (páry 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Krušinová, Šeráková, Opočenská, Šulcová, Kutějová, Bulíčková (fitness týmy aerobik petite 17-více let) – 3.místo
T.Vlková, T.Miletičová, B.Sejková (týmy 14-16let) – 7.místo
Tereza Miletičová (sólo 14-16let) – 14.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 11-13let) – 16.místo
Marie Bezkočková (sólo 11-13let) – 13.místo
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 5.místo
24.9. III.VT Praha
N.Sosnovcová, A.Chrastilová (týmy 11-13let) – 6.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 8-10let) – 22.místo
12.6. I.VT Havlíčkův Brod
T.Miletičová, B.Sejková, T.Vlková (týmy 14-16let) – 5.místo
Tereza Miletičová (ženy 14-16let) – 12.místo
4.6. Velké finále MsM
Tereza Vlková (jednotlivkyně 13-15let) – 3.místo
M.Bezkočková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
N.Šulcová, V.Opočenská (dvojice 16-více let) – 1.místo
Nikola Šulcová (jednotlivkyně Elite) – 1.místo
Fáberová, Brunclíková, Mašková, Zbíralová, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 2.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 3.místo
K.Jíchová, K.Bauerová, A.Palátková (minitýmy 12-15let) – 3.místo
M.Zelenková, K.Jíchová (dvojice 12-15let) – 3.místo
Horáková, Novotná, Marvalová, Chocholoušková, Trnková (maxitýmy 12-15let) – 3.místo
Veronika Opočenská (jednotlivkyně 16-více let) – 3.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová, T.Zelenková, L.Křivská (minitýmy 6-8let) – 5.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 6-8let) – 5.místo
Veronika Sosnovcová (jednotlivkyně 16-více let) – 4.místo
Písaříková, Kubínová, Hrazánková, Krubnerová, Bezkočková, Beranová (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 7.místo
24.-27.5.2016 ME Karlovy Vary
Krušinová, Bulíčková, Kutějová, Opočenská, Šulcová (fitness aerobik petite 17-více let) – 3.místo
L.Hanus, M.Zelenková (páry 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
21.5.2016 Žij pohybem Praha
Bulíčková, Krušinová, Kutějová, Opočenská, Šulcová (sportovní týmy 15-více let) – 3.místo
14.5.2016 I.VT Praha Petřiny
L.Hanus, M.Zelenková (páry 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Marie Bezkočková (ženy 11-13let) – 5.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 11-13let) – 17.místo
7.-8.5.2016 MsM Liberec
L.Křivská, T.Zelenková, G.Sobotková, M.Krubnerová (minitýmy 6-8let) – 5.místo
L.Křivská, T.Zelenková (dvojice 6-8let) – 12.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 6-8let) – 6.místo
Písaříková, Hrazánková, Kubínová, Krubnerová, Beranová, Bezkočková (maxitýmy 8-10let) – 7.místo
M.Bezkočková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
Fáberová, Zbíralová, Brunclíková, Mašková, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 2.místo
Horáková, Chocholoušková, Marvalová, Novotná, Trnková (maxitýmy 12-15let) – 3.místo
Míša Zelenková (ženy 13-15let) – 6.místo
Tereza Vlková (ženy 13-15let) – 4.místo
K.Jíchová, K.Bauerová, A.Palátková (minitýmy 12-15let) – 3.místo
J.Váňová, V.Brédová, S.Štemberková (minitýmy 12-15let) – 7.místo
M.Zelenková, K.Jíchová (dvojice 12-15let) – 4.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 5.místo
N.Šulcová, V.Opočenská (dvojice 16-více let) – 1.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 2.místo
Veronika Sosnovcová (ženy 16-více let) – 3.místo
Veronika Opočenská (ženy 16-více let) – 2.místo
Nikola Šulcová (ženy Elite) – 1.místo
30.4.-1.5.2016 I.VT Ostrava
Šeráková, Šulcová, Krušinová, Kutějová, Opočenská (fitness aerobik petite 17-více let) – 3.místo
Veronika Šeráková (ženy 17-více let) – 8.místo
Hanus, Zelenková (páry 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 11-13let) – 15.místo
Marie Bezkočková (ženy 11-13let) – 7.místo
Miletičová, Vlková, Sejková (týmy 14-16let) – 6.místo
Tereza Miletičová (ženy 14-16let) – 18.místo
24.4.2016 II.VT Praha
Nikola Šulcová (ženy 17-více let) – 1.místo
23.4.2016 III.VT Praha
Chrastilová, Sosnovcová (týmy 11-13let) – 4.místo
Váňová, Brédová, Štemberková (týmy 14-16let) – 1.místo
23.4.2016 ŽP Praha
Šeráková, Šulcová, Krušinová, Kutějová, Opočenská (fitness aerobik 15-26let) – 3.místo
17.4.2016 MsM Olomouc
K.Bauerová, A.Palátková, K.Jíchová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 1.místo
16.-17.4.2016 I.VT Brno
L.Hanus, M.Zelenková (páry 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 11-13let) - 2.místo
Maruška Bezkočková (sólo 11-13let) – 7.místo
T.Miletičová, T.Vlková, B.Sejková (týmy 14-16let) – 5.místo
Šeráková, Šulcová, Opočenská, Kutějová, Krušinová (fitness aerobik petite 17-více let) – 3.místo
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 8.místo
9.-10.4.2016 MsM Plzeň
Nikola Šulcová (sólo Elite) – 1.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 4.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 2.místo
V.Opočenská, N.Šulcová (dvojice 16-více let) – 1.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 2.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 7.místo
M.Zelenková, K.Jíchová (dvojice 12-15let) – 1.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 2.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 3.místo
J.Váňová, S.Štemberková, V.Brédová (minitýmy 12-15let) – 4.místo
A.Palátková, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Horáková, Chocholoušková, Marvalová, Novotná, Trnková (maxitýmy 12-15let) – 3.místo
Fáberová, Zbíralová, Mašková, Brunclíková, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 2.místo
M.Bezkočková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
Písaříková, Hrazánková, Kubínová, Bezkočková, Beranová (maxitýmy 8-10) – 7.místo
M.Krubnerová, T.Zelenková, G.Sobotková (minitýmy 6-8let) – 6.místo
9.4.2016 III.VT Brno
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy 11-13let) – 3.místo
3.4.2016 I.VT Semily
Šeráková, Opočenská, Kutějová, Šulcová, Krušinová (fitness aerobik petie 17-více let) – 3.místo
L.Hanus, M.Zelenková (pár 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 11-13let) – 1.místo
Marie Bezkočková (sólo 11-13let) – 9.místo
3.4.2016 BAT Nymburk
Fáberová, Mašková, Zbíralová, Brunclíková, Hockeová (sportovní týmy 11-15let) – 2.místo
19.-20.3.2016 MsM Praha Krč
Horáková, Chocholoušková, Marvalová, Novotná, Trnková (maxitýmy 12-15let) – 3.místo
Fáberová, Zbíralová, Mašková, Brunclíková, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 2.místo
N.Šulcová, V.Opočenská (dvojice 16-více let) – 2.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 1.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 6.místo
K.Jíchová, M.Zelenková (dvojice 12-15let) – 1.místo
K.Jíchová, A.Palátková (dvojice 12-15let) – 8.místo
Veronika Sosnovcová (sólo 16-více let) – 4.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 5.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 2.místo
Nikola Šulcová (sólo Elite) – 1.místo
M.Bezkočková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
Písaříková, Hrazánková, Krubnerová, Kubínová, Beranová, Bezkočková (maxitýmy 8-10let) – 5.místo
Křivská, Krubnerová, Zelenková, Sobotková (minitýmy 6-8let) – 3.místo
20.3.2016 III.VT Louny
Chrastilová, Sosnovcová (týmy 11-13let) – 4.místo
Váňová, Brédová, Štemberková (týmy 14-16let) – 1.místo
19.3.2016 II.VT Louny
Nikola Šulcová (sólo 17-více let) – 1.místo
5.-6.3.2016 MsM Praha Letňany
M.Bezkočková, K.Kadlecová (dvojice 9-11let) – 1.místo
V.Sosnovcová, D.Bartůňková (dvojice 16-více let) – 1.místo
Nikola Šulcová (sólo Elite) – 1.místo
Veronika Opočenská (sólo 16-více let) – 2.místo
M.Zelenková, K.Jíchová (dvojice 12-15let) – 3.místo
A.Palátková, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 13-15let) – 5.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 4.místo

Komentáře nejsou povoleny.