Výsledky závodů rok 2017

15.10. II.VT Praha
Tereza Miletičová (sólo 14-16let) – 1.místo
Bára Sejková (sólo 17-více let) – 5.místo
14.10. MsM Český Brod
Písaříková, Beranová, Kubínová, Bezkočková, Krubnerová, Hrazánková (maxitýmy 9-11let) – 2.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 11-12let) – 1.místo
Hanka Horáková (sólo 13-15let) – 5.místo
Agáta Hockeová (sólo 13-15let) – 10.místo
Lucka Zbíralová (sólo 13-15let) – 11.místo
Bezkočková, Kadlecová, Jíchová, Jíchová, Palátková (sportovní týmy 11-14let) – 2.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 1.místo
Horáková, Chocholoušková, Zbíralová, Hockeová, Šárová (maxitýmy 12-15let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 16-více let) – 2.místo
K.Kadlecová, K.Jíchová, K.Jíchová (týmy 12-15let) – 2.místo
Lucka Křivská (sólo 6-8let) – 5.místo
Gábinka Sobotková (sólo 6-8let) – 6.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 7.místo
Tereza Zelenková (sólo 9-10let) – 15.místo
Gita Trinerová (sólo 9-10let) – 16.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová, T.Zelenková (týmy 9-11let) – 4.místo
K.Bílková, A.Holoubková, A.Finková (týmy 9-11let) – 6.místo
14.10. III.VT Praha
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy 11-13let) – 8.místo
7.-8.10. I.VT MČR Plzeň
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
M.Zelenková, L.Hanus (páry 14-16let) – 2.místo
Kadlecová, Jíchová, Jíchová, Palátková, Bezkočková (fitness petite 11-13let) – 5.místo
Veronika Šeráková (ženy 17-více let) – 10.místo
1.10. II.VT Louny
Tereza Miletičová (ženy 14-16let) – 1.místo
B.Kutějová, K.Kutějová (týmy 17-více let) – 1.místo
Anička Palátková (ženy 11-13let) – 12.místo
Bára Sejková (ženy 17-více let) – 3.místo
30.9. III.VT Louny
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy 11-13let) – 6.místo
Kája Bauerová (ženy 11-13let) – 13.místo
23.-24.9. I.VT Praha
Veronika Šeráková (ženy 17-více let) – 3.místo
L.Hanus, M.Zelenková (páry 14-16let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
10.6. Velké finále MsM Pardubice
Písaříková, Kubínová, Beranová, Hrazánková, Bezkočková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
Sejková, Handrejchová, Zelenková, Miletičová, Vlková (sportovní týmy 14-více let) – 3.místo
Krušinová, Kutějová, Kutějová, Sosnovcová, Fáberová, Kuthanová (sportovní týmy 14-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 16-více let) – 1.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 5.místo
K.Kadlecová, K.Jíchová, K.Jíchová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Lucie Křivská (sólo 6-8let) – 4.místo
Zbíralová, Hockeová, Šárová, Chocholoušková, Horáková (maxitýmy 12-15let) – 4.místo
4.6. II.VT Mladá Boleslav
Kristýna Kutějová (sólo 17-více let) – 5.místo
Barbora Sejková (sólo 17-více let) – 6.místo
Tereza Miletičová (sólo 14-16let) – 9.místo
Anna Palátková (sólo 11-13let) – 9.místo
3.6. III.VT Mladá Boleslav
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy 11-13let) – 5.místo
Kája Bauerová (sólo 11-13let) – 19.místo
27.-28.5. III., II.VT Brno
B.Kutějová, K.Kutějová (týmy 17-více let) – 1.místo
Barbora Kutějová (ženy 17-více let) – 4.místo
Tereza Miletičová (ženy 14-16let) – 3.místo
Anna Palátková (ženy 11-13let) – 7.místo
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy  11-13let) – 11.místo
Karolína Bauerová (ženy 11-13let) – 24.místo
23.-25.5. ME Karlovy Vary
L.Hanus, M.Zelenková (páry 14-16let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
M.Bezkočková (hostující členka Aerobik team chuchle) – 2.místo
20.-21.5. MsM Praha
Tereza Vlková (sólo 16-více let) – 4.místo
E.Steele, T.Kuthanová (dvojice 12-15let) – 2.místo
Hanka Horáková (sólo 13-15let) – 19.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 4.místo
Vlková, Miletičová, Zelenková, Sejková, Handrejchová (sportovní týmy 15-více let) – 4.místo
Krušinová, Fáberová, Kuthanová, Kutějová, Kutějová (sportovní týmy 15-více let) – 5.místo
Jíchová, Jíchová, Palátková, Kadlecová, Bezkočková (sportovní týmy 11-14let) – 2.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Kadlecová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Horáková, Šárová, Chocholoušková, Zbíralová, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 2.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 8.místo
Mája Krubnerová (sólo 9-10let) – 20.místo
Gita Trinerová (sólo 9-10let) – 31.místo
Písaříková, Krubnerová, Hrazánková, Beranová, Bezkočková (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
K.Bílková, A.Holoubková, A.Finková (minitým 9-11let) – 12.místo
T.Zelenková, G.Sobotková, M.Krubnerová (minitým 9-11let) – 8.místo
Gábina Sobotková (sólo 6-8let) – 3.místo
Lucka Křivská (sólo 6-8let) – 4.místo
20.5. ŽP Praha
Kuthanová, Kutějová, Kutějová, Sosnovcová, Krušinová (sportovní týmy 15-více let) – 3.místo
13.-14.5. MsM Litomyšl
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 3.místo
Hanka Horáková (sólo 13-15let) – 12.místo
T.Kuthanová, E.Steele (dvojice 12-15let) – 2.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Kadlecová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Horáková, Šárová, Chocholoušková, Zbíralová, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 4.místo
Miletičová, Sejková, Vlková, Zelenková, Handrejchová (sportovní týmy 15-více let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 16-více let) – 1.místo
Kutějová, Kutějová, Krušinová, Fáberová, Kuthanová (sportovní týmy 15-více let) – 1.místo
Mája Krubnerová (sólo 9-10let) – 29.místo
L.Kubínová, B.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 11.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 5.místo
G.Sobotková, T.Zelenková, M.Krubnerová (minitýmy 9-11let) – 9.místo
K.Bílková, A.Holoubková, A.Finková (minitýmy 9-11let) – 11.místo
Gita Trinerová (sólo 9-10let) – 38.místo
Písaříková, Kubínová, Krubnerová, Hrazánková, Bezkočková (maxitým B) – 5.místo
Gábina Sobotková (sólo 6-8let) – 7.místo
Lucie Křivská (sólo 6-8let) – 6.místo
13.-14.5. I.VT Brno
L.Hanus, M.Zelenková (pár 14-16let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 11-13let) – 1.místo
29.-30.4. MsM Olomouc
Kuthanová, Kutějová, Kutějová, Fáberová, Sosnovcová (sportovní týmy 14-více let) – 1.místo
Sejková, Handrejchová, Filařová, Miletičová, Vlková (sportovní týmy 14-více let) – 2.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Kadlecová (minitýmy 12-15let) – 2.místo
Tereza Vlková (ženy 16-více let) – 2.místo
Písaříková, Krubnerová, Kubínová, Beranová, Hrazánková, Bezkočková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
L.Kubínová, B.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 10.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 8.místo
K.Bílková, A.Holoubková, A.Finková (minitýmy 9-11let) – 10.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková, T.Zelenková (minitýmy 9-11let) – 7.místo
Gita Trinerová (sólo 9-10let) – 37.místo
Mája Krubnerová (sólo 9-10let) – 25.místo
Lucie Křivská (sólo 6-8let) – 6.místo
Gábina Sobotková (sólo 6-8let) – 3.místo
29.-30.4. I.VT Ostrava
L.Hanus, M.Zelenková (páry 11-13let) – 1.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
22.-23.4. II.+III.VT Praha
Vlková, Filařová, Zelenková, Handrejchová, Miletičová, Sejková (fitness aerobic 14-16let) – 3.místo
B.Kutějová, K.Kutějová (týmy 17-více let II.VT) – 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 14-16let II.VT) – 6.místo
Anna Palátková (sólo 11-13let II.VT) – 13.místo
Karolína Bauerová (sólo 11-13let III.VT) – 19.místo
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy 11-13let III.VT) – 8.místo
14.-15.4. I.VT Louny
M.Zelenková, L.Hanus (páry 14-16let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 11-13let) – 1.místo
Marie Bezkočková (sólo 11-13let) – 15.místo
Jíchová, Jíchová, Bezkočková, Kadlecová, Palátková (fitness aerobic petite 11-13let) – 5.místo
Krušinová, Sosnovcová, Kutějová, Kutějová, Kuthanová (fitness aerobic petite 17-více let) – 7.místo
8.-9.4. MsM Plzeň
Tereza Vlková (sólo 16-více let) – 1.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 1.místo
Krušinová, Kutějová, Kutějová, Fáberová, Sosnovcová, Kuthanová (sportovní týmy 15-více let) – 1.místo
Sejková, Miletičová, Filařová, Handrejchová, Vlková (sportovní týmy 15-více let) – 5.místo
Jíchová, Jíchová, Kadlecová, Palátková, Bezkočková (sportovní týmy 11-14let) – 2.místo
H.Horáková, M.Chocholoušková, E.Novotná (minitýmy 12-15let) – 12.místo
M.Zelenková, T.Kuthanová, E.Steele (minitýmy 12-15let) – 4.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Kadlecová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
Horáková, Zbíralová, Novotná, Chocholoušková, Hockeová (maxitýmy 12-15let) – 2.místo
K.Bílková, A.Holoubková, A.Finková (minitýmy 9-11let) – 9.místo
Gita Trinerová (sólo 9-10let) – 39.místo
Lucie Křivská (sólo 6-8let) – 6.místo
1.-2.4. I.VT Kladno
M.Zelenková, L.Hanus (páry 14-16let) – 1.místo
Krušinová, Sosnovcová, Fáberová, Kuthanová, B.Kutějová, K.Kutějová (fitness aerobik petite 17-více let) – 3.místo
Bezkočková, Jíchová, Jíchová, Palátková, Kadlecová (fitness aerobik petite 11-13let) – 5.místo
Luboš Hanus (muži 11-13let) – 1.místo
Mája Bezkočková (sólo 11-13let) – 17.místo
25.3. III.VT Otrokovice
Mája Krubnerová (sólo 8-10let) – 19.místo
M.Krubnerová, T.Zelenková, G.Sobotková (týmy 8-10let) – 11.místo
A.Chrastilová, N.Sosnovcová (týmy 11-13let) – 5.místo
25.-26.3. MsM Liberec
Lucinka Křivská (sólo 6-8let) – 3.místo
Písaříková, B.Krubnerová, Hrazánková, Beranová, Kubínová, T.Bezkočková (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
B.Krubnerová, L.Kubínová (dvojice 9-11let) – 10.místo
A.Holoubková, K.Bílková, A.Finková (minitýmy 9-11let) – 12.místo
Horáková, Chocholoušková, Zbíralová, Hockeová, Novotná (maxitýmy 12-15let) – 3.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Kadlecová (minitýmy 12-15let) – 3.místo
H.Horáková, M.Chocholoušková, E.Novotná (minitýmy 12-15let) – 12.místo
E.Steele, M.Zelenková, T.Kuthanová (minitýmy 12-15let) – 1.místo
Jíchová, Jíchová, Kadlecová, M.Bezkočková, Palátková (sportovní týmy 11-14let) – 4.místo
Míša Zelenková (sólo 13-15let) – 4.místo
Tereza Vlková (sólo 16-více let) – 1.místo
26.3. II.VT Otrokovice
B.Kutějová, K.Kutějová, K.Handrejchová (týmy 17-více let) – 1.místo

Komentáře nejsou povoleny.