Výsledky závodů 2018

16.-18.10. MS Leiden
Veronika Šeráková (17-více let ženy) – 8.místo
Luboš Hanus (14-16let muži) – 1.místo
L.Hanus, M.Bezkočková (14-16let dua) – 3.místo
14.10. II.VT Plzeň
Denisa Machovcová (14-16let ženy) – 8.místo
5.-7.10. MČR I.VT Praha
Veronika Šeráková (17-více let ženy) – 3.místo
Luboš Hanus (14-16let muži) – 1.místo
L.Hanus, M.Bezkočková (14-16let dua) – 1.místo
30.9. II.VT Praha
K.Jíchová, K.Jíchová (dua 14-16let) – 4.místo
Denisa Machovcová (14-16let ženy) – 9.místo
22.9. I.VT Praha
Veronika Šeráková (17-více let ženy) – 3.místo
Marie Bezkočková (11-13let ženy) – 12.místo
9.6. MČR II.VT ČGF Praha
Tereza Miletičová (sólo 15-více let) – 1.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 15-více let) – 1.místo
Lucka Křivská (sólo 6-8let) – 2.místo
Kačka Kadlecová (sólo 12-14let) – 2.místo
Míša Zelenková (sólo 15-více let) – 2.místo
N.Krušinová, V.Sosnovcová, S.Fáberová (minitýmy 15-více let) – 2.místo
Kořánová, Kolková, Křivská, Sobotková, Zavadilová, Furišová (maxitýmy 6-8let) – 3.místo
Písaříková, Sosnovcová, Finková, Beranová, Šárová, Hrazánková (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
Vlková, Zelenková, Kadlecová, Sejková, Horáková (sportovní týmy 15-více let) – 3.místo
N.Furišová, L.Zavadilová, F.Kořánová (minitýmy 6-8let) – 4.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 4.místo
Palátková, Chrastilová, Chocholoušková, Zbíralová, Hockeová (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
K.Kadlecová, M.Zelenková (dvojice 15-více let) – 4.místo
K.Kubínová, B.Mašková, R.Sadecká, R.Matoušková, M.Jindrová (maxitýmy 12-14let) – 5.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 9-11let) – 6.místo
E.Písaříková, N.Sosnovcová (dvojice 12-14let) – 6.místo
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 8.místo
Tereza Vlková (sólo 15-více let) – 8.místo
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 15.místo
K.Bílková, T.Zelenková (dvojice 9-11let) – 10.místo
K.Bílková, T.Zelenková, A.Holoubková (minitýmy 9-11let) – 6.místo
3.6. II.VT Ml.Boleslav
Denisa Machovcová (sólo 14-16let) – 9.místo
Jíchová, Jíchová (dvojice 14-16let) – 5.místo
2.6. Závod Sedlčany
Laura Kolková (6-8let) – 1.místo
Františka Kořánová (6-8let) – 3.místo
Lucie Zavadilová (6-8let) – 6.místo
Mája Krubnerová (9-11let) – 2.místo
Lisa Kubínová (9-11let) – 3.místo
Aneta Holoubková (9-11let) – 4.místo
Gábina Sobotková (9-11let) – 6.místo
Tereza Zelenková (9-11let) – 7.místo
Karina Bílková (9-11let) – 8.místo
Gita Trinerová (9-11let) – 10.místo
Tereza Bezkočková (9-11let) – 11.místo
Nela Hrazánková (9-11let) – 13.místo
Nikola Furišová (9-11let) – 14.místo
Róza Sadecká (9-11let) – 15.místo
Petra Dlouhá (9-11let) – 16.místo
Anna Máchová (9-11let) – 19.místo
Viktorie Křížová (9-11let) – 20.místo
Anna Palátková (12-14let) – 1.místo
Agáta Hockeová (12-14let) – 2.místo
Bára Krubnerová (12-14let) – 3.místo
Nikola Sosnovcová (12-14let) – 5.místo
Aneta Chrastilová (12-14let) – 6.místo
Adéla Finková (12-14let) – 8.místo
Eliška Písaříková (12-14let) – 9.místo
Róza Matoušková (12-14let) – 11.místo
Adéla Šárová (12-14let) – 12.místo
Kristýna Beranová (12-14let) – 13.místo
Berenika Mašková (12-14let) – 14.místo
Hana Horáková (15-více let) – 1.místo
Kořánová, Furišová, Zavadilová, Křivská, Sobotková, Kolková (týmy 6-8let) – 1.místo
Zelenková, Bílková, Holoubková (týmy 9-11let) – 1.místo
Bezkočková, Kubínová (týmy 9-11let) – 2.místo
Rydlová, Vlčková, Dlouhá, Máchová, Křížová, Krejčová (týmy 9-11let) – 9.místo
Sosnovcová, Písaříková (týmy 12-14let) – 1.místo
Palátková, Chocholoušková (týmy 12-14let) – 2.místo
Kubínová, Matoušková, Jindrová, Sadecká, Mašková (týmy 12-14let) – 4.místo
Sosnovcová, Krušinová, Fáberová (týmy 15-více let) – 1.místo
24.-26.5. ME Karlovy Vary
L.Hanus, M.Bezkočková (dua 14-16let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 14-16let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 5.místo
12.-13.5. MsM Pardubice
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 6.místo
Lucka Křivská (sólo 6-8let) – 2.místo
Gita Trinerová (sólo 9-11let) – 46.místo
Lisa Kubínová (sólo 9-11let) – 30.místo
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 16.místo
Barbora Krubnerová (sólo 12-14let) – 23.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 12-14let) – 1.místo
Tereza Miletičová (sólo 15-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (sólo 15-více let) – 10.místo
Barbora Sejková (sólo 15-více let) – 8.místo
Hana Horáková (sólo 15-více let) – 14.místo
Míša Zelenková (sólo 15-více let) – 3.místo
K.Bílková, T.Zelenková (dvojice 9-11let) – 13.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 9-11let) – 5.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 6.místo
N.Sosnovcová, E.Písaříková (dvojice 12-14let) – 4.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 15-více let) – 3.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 15-více let) – 2.místo
Furišová, Kořánová, Zavadilová (minitýmy 6-8let) – 3.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (minitýmy 9-11let) – 3.místo
Furišová, Kořánová, Zavadilová, Sobotková, Křivská, Kolková (maxitýmy 6-8let) – 2.místo
Dlouhá, Vlčková, Křížová, Máchová, Černohorská (maxitýmy 9-11let) – 7.místo
Kubínová, Matoušková, Sadecká, Jindrová, Mašková (maxitýmy 12-14let) – 5.místo
Sosnovcová, Písaříková, Finková, Beranová, Šárová, Hrazánková (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
Palátková, Zbíralová, Hockeová, Chocholoušková, Chrastilová, Bauerová (maxitýmy 12-14let) – 2.místo
Sejková, Vlková, Zelenková, Kadlecová, Horáková (sportovní týmy 14-více let) – 1.místo
12.-13.5. I.VT Semily
Luboš Hanus (sólo 14-16let) – 1.místo
L.Hanus, M.Bezkočková (dua 14-16let) – 2.místo
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 3.místo
Marie Bezkočková (sólo 11-13let) – 8.místo
6.5. II.VT Louny
K.Jíchová, K.Jíchová (týmy 14-16let) – 3.místo
5.-6.5. MsM Ostrava
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 14.místo
Hana Horáková (sólo 15-více let) – 8.místo
Tereza Miletičová (sólo 15-více let) – 4.místo
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 12.místo
T.Zelenková, K.Bílková (dvojice 9-11let) – 12.místo
Aneta Holoubková (sólo 9-11let) – 35.místo
Zelenková, Bílková, Holoubková (minitýmy 9-11let) – 7.místo
28.-29.4. I.VT Ostrava
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 3.místo
Luboš Hanus (sólo 14-16let) – 1.místo
L.Hanus, M.Bezkočková (dua 14-16let) – 1.místo
Marie Bezkočková (sólo 11-13let) – 8.místo
21.-22.4. II.VT Praha
Denisa Machovcová (14-16let sólo) – 1.místo
K.Jíchová, K.Jíchová (14-16let dvojice) – 1.místo
21.-22.4. MsM Říčany
T.Zelenková, K.Bílková (dvojice 9-11let) – 13.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 7.místo
T.Bezkočková, L.Kubínová (dvojice 9-11let) – 6.místo
Františka Kořánová (sólo 6-8let) – 21.místo
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 11.místo
Lucie Křivská (sólo 6-8let) – 2.místo
Aneta Holoubková (sólo 9-11let) – 23.místo
Lisa Kubínová (sólo 9-11let) – 21.místo
Furišová, Kolková, Sobotková, Kořánová, Zavadilová, Křivská (maxitýmy 6-8let) – 2.místo
Krejčová, Máchová, Křížová, Dlouhá, Černohorská, Vlčková (maxitýmy 9-11let) – 7.místo
Kořánová, Zavadilová, Furišová (minitýmy 6-8let) – 4.místo
A.Holoubková, T.Zelenková, K.Bílková (minitýmy 6-8let) – 6.místo
E.Písaříková, N.Sosnovcová (dvojice 12-14let) – 7.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 15-více let) – 5.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 15-více let) – 2.místo
Barbora Krubnerová (sólo 12-14let) – 30.místo
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 13.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 12-14let) – 4.místo
Hana Horáková (sólo 15-více let) – 12.místo
Barbora Sejková (sólo 15-více let) – 9.místo
Tereza Vlková (sólo 15-více let) – 8.místo
Míša Zelenková (sólo 15-více let) – 7.místo
Tereza Miletičová (sólo 15-více let) – 4.místo
Sadecká, Mašková, Jindrová, Matoušková, Kubínová (maxitýmy 12-14let) – 5.místo
Palátková, Bauerová, Chocholoušková, Zbíralová, Hockeová, Chrastilová (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
Písaříková, Sosnovcová, Hrazánková, Beranová, Finková, Šárová (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
N.Krušinová, S.Fáberová, V.Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 4.místo
Sejková, Vlková, Horáková, Zelenková, Kadlecová (sportovní týmy 14-více let) – 1.místo
7.-8.4. MsM Černošice
S.Fáberová, N.Krušinová, V.Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 4.místo
K.Bílková, T.Zelenková, A.Holoubková (minitýmy 9-11let) – 6.místo
Sejková, Vlková, Zelenková, Kadlecová, Horáková (sportovní týmy 14-více let) – 1.místo
Písaříková, Hrazánková, Šárová, Sosnovcová, Finková, Beranová (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
Palátková, Zbíralová, Chocholoušková, Chrastilová, Bauerová, Hockeová (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
Kubínová, Matoušková, Mašková, Sadecká, Jindrová (maxitýmy 12-14let) – 5.místo
Vlčková, Rydlová, Křížová, Máchová, Dlouhá, Černohorská (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
Zavadilová, Křivská, Sobotková, Kořánová, Kolková, Furišová (maxitýmy 6-8let) – 2.místo
Tereza Miletičová (sólo 15-více let) – 1.místo
Bára Sejková (sólo 15-více let) – 9.místo
Hana Horáková (sólo 15-více let) – 14.místo
Míša Zelenková (sólo 15-více let) – 2.místo
Tereza Vlková (sólo 15-více let) – 3.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 12-14let) – 1.místo
Bára Krubnerová (sólo 12-14let) – 20.-21.místo
Aneta Holoubková (sólo 9-11let) – 24.místo
Lisa Kubínová (sólo 9-11let) – 47.místo
Gita Trinerová (sólo 9-11let) – 33.místo
Lucie Křivská (sólo 6-8let) – 1.místo
M.Zelenková, K.Kadlecová (dvojice 15-více let) – 3.místo
T.Miletičová, T.Vlková (dvojice 15-více let) – 2.místo
E.Písaříková, N.Sosnovcová (dvojice 12-14let) – 9.místo
T.Bezkočková, L.Kubínová (dvojice 9-11let) – 6.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 4.-5.místo
K.Bílková, T.Zelenková (dvojice 9-11let) – 4.-5.místo
Františka Kořánová (sólo 6-8let) – 20.místo
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 9.místo
7.-8.4. I.VT Louny
Marie Bezkočková (sólo 11-13let) – 8.místo
L.Hanus, M.Bezkočková (dua 14-16let) – 1.místo
Luboš Hanus (sólo 14-16let) – 1.místo
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 4.místo
24.-25.3. MsM Český Brod
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 11.místo
Františka Kořánová (sólo 6-8let) – 17.místo
Lucka Křivská (sólo 6-8let) – 2.místo
Křivská, Sobotková, Furišová, Zavadilová, Kořánová, Kolková (maxitýmy 6-8let) – 2.místo
T.Zelenková, A.Holoubková, K.Bílková (minitýmy 9-11let) – 6.místo
Gita Trinerová (sólo 9-11let) – 43.místo
Lisa Kubínová (sólo 9-11let) – 19.místo
T.Zelenková, K.Bílková (dvojice 9-11let) – 14.místo
T.Bezkočková, L.Kubínová (dvojice 9-11let) – 4.místo
G.Sobotková, M.Krubnerová (dvojice 9-11let) – 10.místo
Rydlová, Vlčková, Máchová, Křížová, Černohorská, Dlouhá (maxitýmy 9-11let) – 7.místo
Palátková, Chrastilová, Chocholoušková, Zbíralová, Bauerová, Hockeová (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
Mašková, Matoušková, Sadecká, Kubínová, Jindrová (maxitýmy 12-14let) – 5.místo
Sosnovcová, Písaříková, Beranová, Hrazánková, Šárová, Finková (maxitýmy 12-14let) – 2.místo
S.Fáberová, N.Krušinová, V.Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 4.místo
Kateřina Kadlecová (sólo 12-14let) – 2.místo
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 18.místo
Bára Krubnerová (sólo 12-14let) – 14.místo
Míša Zelenková (sólo 15-více let) – 3.místo
Tereza Vlková (sólo 15-více let) – 4.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 15-více let) – 3.místo
K.Kadlecová, M.Zelenková (dvojice 15-více let) – 2.místo
Hanča Horáková (sólo 15-více let) – 7.místo
Sejková, Horáková, Vlková, Zelenková, Kadlecová (sportovní týmy 14-více let) – 3.místo
N.Sosnovcová, E.Písaříková (dvojice 12-14let) – 10.místo
24.-25.3. I.VT Kladno
Veronika Šeráková (sólo 17-více let) – 2.místo
17.-18.3. MsM Olomouc
S.Fáberová, N.Krušinová, V.Sosnovcová (minitým 15-více let) – 4.místo
Hockeová, Chocholoušková, Chrastilová, Zbíralová, Bauerová, Palátková (maxitým 12-14let) – 3.místo
Anetka Holoubková (sólo 9-11let) – 27.místo
K.Bílková, T.Zelenková (dvojice 9-11let) – 10.místo
K.Bílková, A.Holoubková, T.Zelenková (minitým 9-11let) – 6.místo
Bára Krubnerová (sólo 12-14let) – 18.místo
T.Bezkočková, L.Kubínová (dvojice 9-11let) – 7.místo
Lucka Křivská (sólo 6-8let) – 1.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 15-více let) – 5.místo
Lisa Kubínová (sólo 9-11let) – 21.místo
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 10.místo
N.Sosnovcová, E.Písaříková (dvojice 12-14let) – 6.místo
Tereza Vlková (sólo 15-více let) – 5.místo
Kačka Kadlecová (sólo 12-14let) – 2.místo
Hanča Horáková (sólo 15-více let) – 8.místo
Míša Zelenková (sólo 15-více let) – 2.místo
K.Kadlecová, M.Zelenková (dvojice 15-více let) – 1.místo
K.Beranová, N.Hrazánková, E.Písaříková, A.Šárová, N.Sosnovcová (maxitým 12-14let) – 2.místo
Gábina Sobotková (sólo 9-11let) – 26.místo
M.Krubnerová, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 4.místo
Sejková, Vlková, Horáková, Kadlecová, Zelenková (sportovní tým 14-více let) – 1.místo
10.2. Zkušební závod Mníšek pod Brdy
Laura Kolková (sólo 6-8let) – 2.místo
Františka Kořánová (sólo 6-8let) – 3.místo
Lisa Kubínová (sólo 9-11let) – 3.místo
Gita Trinerová (sólo 9-11let) – 4.místo
Tereza Zelenková (sólo 9-11let) – 5.místo
Anna Máchová (sólo 9-11let) – 7-14.místo
Karina Bílková (sólo 9-11let) – 7-14.místo
Nikola Furišová (sólo 9-11let) – 7-14.místo
Viktorie Křížová (sólo 9-11let) – 7-14.místo
Petra Dlouhá (sólo 9-11let) – 7-14.místo
Barbora Krubnerová (sólo 12-14let) – 2.místo
Agáta Hockeová (sólo 12-14let) – 1.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 12-14let) – 4.místo
Eliška Písaříková (sólo 12-14let) – 7-15.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 7-15.místo
Adéla Finková (sólo 12-14let) – 7-15.místo
Adéla Šárová (sólo 12-14let) – 7-15.místo
Míša Chocholoušková (sólo 12-14let) – 7-15.místo
Rózka Matoušková (sólo 12-14let) – 7-15.místo
Hana Horáková (sólo 15-více let) – 1.místo
Lucka Zbíralová (sólo 15-více let) – 2.místo
Kolková, Furišová, Kořánová, Křivská, Sobotková, Zavadilová (týmy 6-8let) – 1.místo
Křížová, Máchová, Dlouhá, Černohorská, Vlčková, Krejčová (týmy 9-11let) – 4.-5.místo
Bílková, Zelenková (týmy 9-11let) – 1.místo
Sosnovcová, Písaříková (týmy 12-14let) – 1.místo
Palátková, Bauerová, Chocholoušková (týmy 12-14let) – 2.místo
Jindrová, Kubínová, Mašková, Matoušková, Sadecká (týmy 12-14let) – 3.místo
Fáberová, Sosnovcová, Krušinová (týmy 15-více let) – 1.místo

Komentáře nejsou povoleny.