Výsledky závodů 2019

16.-17.3.2019 MsM Liberec
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 9.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 11.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 12.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
P.Dlouhá, V.Křížová (dvojice 9-11let) – 9.místo
Kolková, Zavadilová, Kořánová, Furišová (minitýmy 9-11let) – 5.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (minitýmy 9-11let) – 4.místo
Dlouhá, Krejčová, Křížová (minitýmy 9-11let) – 9.místo
Zavadilová, Kořánová, Kolková, Furišová, Vlčková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
Bílková, Zelenková, Křivská, Sobotková, Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 20.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 21.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 8.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 13.místo
Sadecká, Jindrová, Mašková, Beranová (minitýmy 12-14let) – 8.místo
Šárová, Chrastilová, Písaříková, Sosnovcová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
Šárová, Písaříková, Sosnovcová, Finková, Matoušková, Hrazánková (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 7.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 8.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (minitýmy 15-více let) – 5-6.místo
Chocholoušková, Zbíralová, Palátková, Chrastilová, Hockeová (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 2.místo
17.2.2019 Mníšek p.Brdy
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 2.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 3.místo
Františka Kořánová (sólo 9-11let) – 5.místo
Karina Bílková (sólo 9-11let) – 8.místo
Viktorie Křížová (sólo 9-11let) – 10.místo
Nikol Furišová (sólo 9-11let) – 14.místo
Tereza Zelenková (sólo 9-11let) – 15.místo
Petra Dlouhá (sólo 9-11let) – 17.místo
Lucie Zavadilová (sólo 9-11let) – 18.místo
Petra Vlčková (sólo 9-11let) – 20.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 1.místo
Aneta Holoubková (sólo 12-14let) – 2.místo
Adéla Finková (sólo 12-14let) – 3.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 12-14let) – 4.místo
Tereza Bezkočková (sólo 12-14let) – 5.místo
Rozálie Matoušková (sólo 12-14let) – 8.místo
Eliška Písaříková (sólo 12-14let) – 11.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 14.místo
Rozálie Sadecká (sólo 12-14let) – 15.místo
Adéla Šárová (sólo 12-14let) – 18.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 1.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 2.místo
Anna Palátková (sólo 15-více let) – 5.místo
Aneta Chrastilová (sólo 15-více let) – 6.místo
Lucie Zbíralová (sólo 15-více let) – 7.místo
Michaela Chocholoušková (sólo 15-více let) – 9.místo
Křivská, Sobotková, Bílková, Holoubková, Zelenková (týmy 9-11let) – 2.místo
Kolková, Furišová, Vlčková, Kořánová, Zavadilová (týmy 9-11let) – 4.místo
Bílková, Holoubková, Zelenková (týmy 9-11let) – 7.místo
Dlouhá, Krejčová, Křížová (týmy 9-11let) – 8.místo
Kubínová, Bezkočková (týmy 12-14let) – 2.místo
Finková, Sosnovcová (týmy 12-14let) – 4.místo
Písaříková, Matoušková (týmy 12-14let) – 6.místo
Písaříková, Sosnovcová, Chrastilová, Šárová (týmy 12-14let) – 7.místo
Jindrová, Beranová, Sadecká (týmy 12-14let) – 8.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (týmy 15-více let) – 1.místo
Zbíralová, Hockeová, Palátková, Chocholoušková, Chrastilová (týmy 15-více let) – 2.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (týmy 15-více let) – 4.místo
9.2.2019 MsM Český Brod
Laura Kolková – sólo 9-11let – 6.místo
Lucie Křivská – sólo 9-11let – 5.místo
Zavadilová, Furišová, Kolková, Kořánová – minitým 9-11let – 2.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková – minitým 9-11let – 3.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková, Křivská, Sobotková – maxitým 9-11let – 2.místo
Agáta Hockeová – sólo 15-více let – 3.místo
Hockeová, Palátková, Chocholoušková, Zbíralová – minitým 15-více let – 1.místo
Písaříková, Sosnovcová, Matoušková, Hrazánková, Finková, Šárová – maxitým 12-14let – 2.místo
Písaříková, Sosnovcová, Šárová – minitým 12-14let – 2.místo

Komentáře nejsou povoleny.