Výsledky závodů 2019

9.11. I.VT České Budějovice
Machovcová, Šeráková (dua 17-více let) – 3.místo
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 6.místo
3.11. II.VT Mladá Boleslav
Terka Vlková (ženy 17-více let) – 5.místo
říjen MS Fisaf Leiden
Kadlecová, Zelenková, Hanus (tria 14-16let) – 2.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
5.-6.10. MČR Fisaf Praha
Kadlecová, Zelenková, Hanus (tria 14-16let) – 2.místo
Machovcová, Šeráková (dua 17-více let) – 5.místo
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 7.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
28.-29.9. I.VT Plzeň
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 6.místo
Šeráková, Machovcová (dua 17-více let) – 3.místo
Kadlecová, Zelenková, Hanus (tria 14-16let) – 3.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
22.9. II.VT Praha
Tereza Vlková (ženy 17-více let) – 5.místo
8.6. závod Sedlčany
Chrastilová, Sosnovcová (týmy 15-více let) – 3.místo
Šárová, Hrazánková (týmy 12-14let) – 12.místo
Písaříková, Matoušková (týmy 12-14let) – 7.místo
Finková, Sosnovcová (týmy 12-14let) – 6.místo
Sadecká, Mašková (týmy 12-14let) – 5.místo
Holoubková, Bílková (týmy 12-14let) – 3.místo
Kubínová, Bezkočková (týmy 12-14let) – 1.místo
Novotná, Colombo (týmy 9-11let) – 14.místo
Vitulová, Kocianová (týmy 9-11let) – 13.místo
Křížová, Krejčová, Dlouhá (týmy 9-11let) – 9.místo
Kořánová, Zavadilová, Vlčková (týmy 9-11let) – 3.místo
Zelenková, Křivská (týmy 9-11let) – 2.místo
Kolková, Furišová (týmy  9-11let) – 1.místo
Anna Palátková (ženy 15-více let) – 3.místo
Aneta Chrastilová (ženy 15-více let) – 2.místo
Nela Hrazánková (ženy 12-14let) – 30.místo
Markéta Jindrová (ženy 12-14let) – 26.místo
Kristýna Beranová (ženy 12-14let) – 22.místo
Adéla Šárová (ženy 12-14let) – 20.místo
Róza Sadecká (ženy 12-14let) – 16.místo
Berča Mašková (ženy 12-14let) – 15.místo
Aneta Holoubková (ženy 12-14let) – 10.místo
Eliška Písaříková (ženy 12-14let) – 9.místo
Róza Matoušková (ženy 12-14let) – 8.místo
Terka Bezkočková (ženy 12-14let) – 7.místo
Nikča Sosnovcová (ženy 12-14let) – 6.místo
Adéla Finková (ženy 12-14let) – 4.místo
Lisa Kubínová (ženy 12-14let) – 1.místo
Julie Macháčková (ženy 9-11let) – 24.místo
Petra Dlouhá (ženy 9-11let) – 19.místo
Petra Vlčková (ženy 9-11let) – 18.místo
Lucka Zavadilová (ženy 9-11let) – 11.místo
Nikča Furišová (ženy 9-11let) – 9.místo
Sára Černohorská (ženy 9-11let) – 7.místo
Tereza Zelenková (ženy 9-11let) – 4.místo
Viky Křížová (ženy 9-11let) – 3.místo
Karča Bílková (ženy 9-11let) – 2.místo
Františka Kořánová (ženy 9-11let) – 1.místo
Jitka Pešková (ženy 6-8let) – 14.místo
Kristýna Pechová (ženy 6-8let) – 9.místo
Eliška Hadrabová (ženy 6-8let) – 6.místo
1.-2.6. II.VT Mladá Boleslav
Vlková, Miletičová (dua 17-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (ženy 17-více let) – 6.místo
Tereza Miletičová (ženy 17-více let) – 1.místo
1.6. Kralupský pohár
Tereza Bezkočková (1x), Karina Bílková (2x), Sandra Fáberová (1x), Nikča Furišová (2x), Aneta Holoubková (2x), Laura Kolková (3x), Nikča Krušinová (1x), Lisa Kubínová (2x), Berča Mašková (1x), Róza Sadecká (1x), Verča Sosnovcová (1x), Petra Vlčková (1x), Lucka Zavadilová (1x), Terka Zelenková (1x)
30.5.-1.6. ME Fisaf Krakov
Kadlecová, Zelenková, Hanus (tria 14-16let) – 3.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
18.-19.5. MČR MsM Černošice
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 5.místo
Bauerová, Jíchová, Jíchová (minitýmy 15-více let) – 2.místo
Mašková, Beranová, Jindrová, Sadecká (minitýmy 12-14let) – 7.místo
Chrastilová, Šárová, Písaříková, Sosnovcová (minitýmy 12-14let) – 4.místo
Dlouhá, Křížová, Krejčová (minitýmy 9-11let) – 9.místo
Bílková, Holoubková, Zelenková (minitýmy 9-11let) – 3.místo
Kolková, Furišová, Kořánová, Zavadilová (minitýmy 9-11let) – 2.místo
Chocholoušková, Hockeová, Zbíralová, Chrastilová, Palátková (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
Písaříková, Hrazánková, Šárová, Finková, Sosnovcová, Matoušková (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
Vlčková, Kolková, Zavadilová, Furišová, Kořánová (maxitýmy 9-11let) – 2.místo
Agáta Hockeová (ženy 15-více let) – 9.místo
Lisa Kubínová (ženy 12-14let) – 8.místo
Gabriela Sobotková (ženy 9-11let) – 12.místo
Laura Kolková (ženy 9-11let) – 7.místo
T.Bezkočková, L.Kubínová (dvojice 12-14let) – 10.místo
P.Dlouhá, V.Křížová (dvojice 9-11let) – 8.místo
18.-19.5. I.VT Louny
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 9.místo
Kadlecová, Zelenková, Hanus (tria 14-16let) – 3.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
4.-5.5. I.VT Otrokovice
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 9.místo
Kadlecová, Zelenková, Hanus (tria 14-16let) – 3.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
4.-5.5. MsM Ostrava
Kája Jíchová (ženy 15-více let) – 13.místo
Laura Kolková (ženy 9-11let) – 6.místo
27.4. II.VT Dolní Břežany
Tereza Miletičová (ženy 17-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (ženy 17-více let) – 7.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 17-více let) – 1.místo
13.-14.4. MsM Kutná Hora
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 8.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 13.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 7.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 9.místo
Sára Černohorská (sólo 9-11let) – 30.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 28.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 14.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
P.Dlouhá, V.Křížová (dvojice 9-11let) – 9.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 16.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 9.místo
N.Furišová, F.Kořánová, L.Kolková, L.Zavadilová (minitýmy 9-11let) – 6.místo
K.Bílková, T.Zelenková, A.Holoubková (minitýmy 9-11let) – 3.místo
P.Dlouhá, V.Křížová, S.Krejčová (minitýmy 9-11let) – 10.místo
R.Sadecká, M.Jindrová, B.Mašková, K.Beranová (minitýmy 12-14let) – 6.místo
E.Písaříková, A.Chrastilová, N.Sosnovcová, A.Šárová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
S.Fáberová, N.Krušinová, V.Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 3.místo
L.Křivská, G.Sobotková, T.Zelenková, K.Bílková, A.Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
N.Furišová, L.Kolková, P.Vlčková, L.Zavadilová, F.Kořánová (maxitýmy 9-11let) – 3.místo
E.Písaříková, A.Šárová, N.Hrazánková, R.Matoušková, A.Finková, N.Sosnovcová (maxitýmy 12-14let) – 2.místo
A.Palátková, A.Chrastilová, A.Hockeová, L.Zbíralová, M.Chocholoušková (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
13.-14.4. I.VT Brno
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
Michaela Zelenková (ženy 14-16let) – 14.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 14-16let) – 16.místo
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 8.místo
K.Kadlecová, M.Zelenková, L.Hanus (týmy 14-16let) – 3.místo
6.-7.4. MsM Plzeň
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 15.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 7.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 9.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 4.místo
Sára Černohorská (sólo 9-11let) – 29.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 28.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 3.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 7.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 1.místo
P.Dlouhá, S.Krejčová (dvojice 9-11let) – 4.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 11.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 10.místo
N.Furišová, F.Kořánová, L.Kolková, L.Zavadilová (minitýmy 9-11let) – 4.místo
K.Bílková, T.Zelenková, A.Holoubková (minitýmy 9-11let) – 2.místo
R.Sadecká, M.Jindrová, B.Mašková, K.Beranová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
E.Písaříková, A.Chrastilová, N.Sosnovcová, A.Šárová (minitýmy 12-14let) – 3.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 15-více let) – 3.místo
L.Křivská, G.Sobotková, T.Zelenková, K.Bílková, A.Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 2.místo
N.Furišová, L.Kolková, P.Vlčková, L.Zavadilová, F.Kořánová (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
E.Písaříková, A.Šárová, N.Hrazánková, R.Matoušková, A.Finková, N.Sosnovcová (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
A.Palátková, A.Chrastilová, A.Hockeová, L.Zbíralová, M.Chocholoušková (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
30.-31.3. III., II.VT Brno
Tereza Miletičová (ženy 17-více let II.VT) – 1.místo
Hana Horáková (ženy 14-16let III.VT) – 7.místo
23.-24.3. I.VT Praha
Kadlecová, Hanus, Zelenková (týmy 14-16let) – 2.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
Michaela Zelenková (ženy 14-16let) – 13.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 14-16let) – 16.místo
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 9.místo
23.-24.3. MsM Praha
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 5.místo
Sára Černohorská (sólo 9-11let) – 33.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 16.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 10.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
V.Křížová, P.Dlouhá (dvojice 9-11let) – 9.místo
Křížová, Dlouhá, Krejčová (minitým 9-11let) – 8.místo
Bílková, Sobotková, Zelenková, Holoubková, Křivská (maxitým 9-11let) – 4.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (minitým 9-11let) – 4.místo
Zavadilová, Kolková, Furišová, Kořánová (minitým 9-11let) – 7.místo
Zavadilová, Kořánová, Vlčková, Kolková, Furišová (minitým 9-11let) – 6.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 3.místo
Kája Jíchová (sólo 15-více let) – 13.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 16.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 30.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 11.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (minitým 15-více let) – 7.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (minitým 15-více let) – 5.místo
Chrastilová, Písaříková, Sosnovcová, Šárová (minitým 12-14let) – 5.místo
Palátková, Chocholoušková, Hockeová, Zbíralová, Chrastilová (maxitým 15-více let) – 1.místo
Písaříková, Šárová, Matoušková, Hrazánková, Finková, Sosnovcová (maxitým 12-14let) – 3.místo
Jindrová, Beranová, Sadecká (minitým 12-14let) – 7.místo
16.-17.3.2019 MsM Liberec
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 9.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 11.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 12.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
P.Dlouhá, V.Křížová (dvojice 9-11let) – 9.místo
Kolková, Zavadilová, Kořánová, Furišová (minitýmy 9-11let) – 5.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (minitýmy 9-11let) – 4.místo
Dlouhá, Krejčová, Křížová (minitýmy 9-11let) – 9.místo
Zavadilová, Kořánová, Kolková, Furišová, Vlčková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
Bílková, Zelenková, Křivská, Sobotková, Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 20.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 21.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 8.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 13.místo
Sadecká, Jindrová, Mašková, Beranová (minitýmy 12-14let) – 8.místo
Šárová, Chrastilová, Písaříková, Sosnovcová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
Šárová, Písaříková, Sosnovcová, Finková, Matoušková, Hrazánková (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 7.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 8.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (minitýmy 15-více let) – 5-6.místo
Chocholoušková, Zbíralová, Palátková, Chrastilová, Hockeová (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 2.místo
17.2.2019 Mníšek p.Brdy
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 2.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 3.místo
Františka Kořánová (sólo 9-11let) – 5.místo
Karina Bílková (sólo 9-11let) – 8.místo
Viktorie Křížová (sólo 9-11let) – 10.místo
Nikol Furišová (sólo 9-11let) – 14.místo
Tereza Zelenková (sólo 9-11let) – 15.místo
Petra Dlouhá (sólo 9-11let) – 17.místo
Lucie Zavadilová (sólo 9-11let) – 18.místo
Petra Vlčková (sólo 9-11let) – 20.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 1.místo
Aneta Holoubková (sólo 12-14let) – 2.místo
Adéla Finková (sólo 12-14let) – 3.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 12-14let) – 4.místo
Tereza Bezkočková (sólo 12-14let) – 5.místo
Rozálie Matoušková (sólo 12-14let) – 8.místo
Eliška Písaříková (sólo 12-14let) – 11.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 14.místo
Rozálie Sadecká (sólo 12-14let) – 15.místo
Adéla Šárová (sólo 12-14let) – 18.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 1.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 2.místo
Anna Palátková (sólo 15-více let) – 5.místo
Aneta Chrastilová (sólo 15-více let) – 6.místo
Lucie Zbíralová (sólo 15-více let) – 7.místo
Michaela Chocholoušková (sólo 15-více let) – 9.místo
Křivská, Sobotková, Bílková, Holoubková, Zelenková (týmy 9-11let) – 2.místo
Kolková, Furišová, Vlčková, Kořánová, Zavadilová (týmy 9-11let) – 4.místo
Bílková, Holoubková, Zelenková (týmy 9-11let) – 7.místo
Dlouhá, Krejčová, Křížová (týmy 9-11let) – 8.místo
Kubínová, Bezkočková (týmy 12-14let) – 2.místo
Finková, Sosnovcová (týmy 12-14let) – 4.místo
Písaříková, Matoušková (týmy 12-14let) – 6.místo
Písaříková, Sosnovcová, Chrastilová, Šárová (týmy 12-14let) – 7.místo
Jindrová, Beranová, Sadecká (týmy 12-14let) – 8.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (týmy 15-více let) – 1.místo
Zbíralová, Hockeová, Palátková, Chocholoušková, Chrastilová (týmy 15-více let) – 2.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (týmy 15-více let) – 4.místo
9.2.2019 MsM Český Brod
Laura Kolková – sólo 9-11let – 6.místo
Lucie Křivská – sólo 9-11let – 5.místo
Zavadilová, Furišová, Kolková, Kořánová – minitým 9-11let – 2.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková – minitým 9-11let – 3.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková, Křivská, Sobotková – maxitým 9-11let – 2.místo
Agáta Hockeová – sólo 15-více let – 3.místo
Hockeová, Palátková, Chocholoušková, Zbíralová – minitým 15-více let – 1.místo
Písaříková, Sosnovcová, Matoušková, Hrazánková, Finková, Šárová – maxitým 12-14let – 2.místo
Písaříková, Sosnovcová, Šárová – minitým 12-14let – 2.místo

Komentáře nejsou povoleny.