Výsledky závodů 2019

27.4. II.VT Dolní Břežany
Tereza Miletičová (ženy 17-více let) – 1.místo
Tereza Vlková (ženy 17-více let) – 7.místo
T.Vlková, T.Miletičová (dvojice 17-více let) – 1.místo
13.-14.4. MsM Kutná Hora
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 8.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 13.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 7.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 9.místo
Sára Černohorská (sólo 9-11let) – 30.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 28.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 14.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
P.Dlouhá, V.Křížová (dvojice 9-11let) – 9.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 16.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 9.místo
N.Furišová, F.Kořánová, L.Kolková, L.Zavadilová (minitýmy 9-11let) – 6.místo
K.Bílková, T.Zelenková, A.Holoubková (minitýmy 9-11let) – 3.místo
P.Dlouhá, V.Křížová, S.Krejčová (minitýmy 9-11let) – 10.místo
R.Sadecká, M.Jindrová, B.Mašková, K.Beranová (minitýmy 12-14let) – 6.místo
E.Písaříková, A.Chrastilová, N.Sosnovcová, A.Šárová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
S.Fáberová, N.Krušinová, V.Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 3.místo
L.Křivská, G.Sobotková, T.Zelenková, K.Bílková, A.Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
N.Furišová, L.Kolková, P.Vlčková, L.Zavadilová, F.Kořánová (maxitýmy 9-11let) – 3.místo
E.Písaříková, A.Šárová, N.Hrazánková, R.Matoušková, A.Finková, N.Sosnovcová (maxitýmy 12-14let) – 2.místo
A.Palátková, A.Chrastilová, A.Hockeová, L.Zbíralová, M.Chocholoušková (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
13.-14.4. I.VT Brno
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
Michaela Zelenková (ženy 14-16let) – 14.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 14-16let) – 16.místo
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 8.místo
K.Kadlecová, M.Zelenková, L.Hanus (týmy 14-16let) – 3.místo
6.-7.4. MsM Plzeň
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 15.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 7.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 9.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 4.místo
Sára Černohorská (sólo 9-11let) – 29.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 28.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 3.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 7.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 1.místo
P.Dlouhá, S.Krejčová (dvojice 9-11let) – 4.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 11.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 10.místo
N.Furišová, F.Kořánová, L.Kolková, L.Zavadilová (minitýmy 9-11let) – 4.místo
K.Bílková, T.Zelenková, A.Holoubková (minitýmy 9-11let) – 2.místo
R.Sadecká, M.Jindrová, B.Mašková, K.Beranová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
E.Písaříková, A.Chrastilová, N.Sosnovcová, A.Šárová (minitýmy 12-14let) – 3.místo
K.Jíchová, K.Jíchová, K.Bauerová (minitýmy 15-více let) – 3.místo
L.Křivská, G.Sobotková, T.Zelenková, K.Bílková, A.Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 2.místo
N.Furišová, L.Kolková, P.Vlčková, L.Zavadilová, F.Kořánová (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
E.Písaříková, A.Šárová, N.Hrazánková, R.Matoušková, A.Finková, N.Sosnovcová (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
A.Palátková, A.Chrastilová, A.Hockeová, L.Zbíralová, M.Chocholoušková (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
30.-31.3. III., II.VT Brno
Tereza Miletičová (ženy 17-více let II.VT) – 1.místo
Hana Horáková (ženy 14-16let III.VT) – 7.místo
23.-24.3. I.VT Praha
Kadlecová, Hanus, Zelenková (týmy 14-16let) – 2.místo
Luboš Hanus (muži 14-16let) – 1.místo
Michaela Zelenková (ženy 14-16let) – 13.místo
Kateřina Kadlecová (ženy 14-16let) – 16.místo
Denisa Machovcová (ženy 17-více let) – 9.místo
23.-24.3. MsM Praha
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 5.místo
Sára Černohorská (sólo 9-11let) – 33.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 16.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 10.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
V.Křížová, P.Dlouhá (dvojice 9-11let) – 9.místo
Křížová, Dlouhá, Krejčová (minitým 9-11let) – 8.místo
Bílková, Sobotková, Zelenková, Holoubková, Křivská (maxitým 9-11let) – 4.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (minitým 9-11let) – 4.místo
Zavadilová, Kolková, Furišová, Kořánová (minitým 9-11let) – 7.místo
Zavadilová, Kořánová, Vlčková, Kolková, Furišová (minitým 9-11let) – 6.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 3.místo
Kája Jíchová (sólo 15-více let) – 13.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 16.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 30.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 11.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (minitým 15-více let) – 7.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (minitým 15-více let) – 5.místo
Chrastilová, Písaříková, Sosnovcová, Šárová (minitým 12-14let) – 5.místo
Palátková, Chocholoušková, Hockeová, Zbíralová, Chrastilová (maxitým 15-více let) – 1.místo
Písaříková, Šárová, Matoušková, Hrazánková, Finková, Sosnovcová (maxitým 12-14let) – 3.místo
Jindrová, Beranová, Sadecká (minitým 12-14let) – 7.místo
16.-17.3.2019 MsM Liberec
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 9.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 11.místo
Gabriela Sobotková (sólo 9-11let) – 12.místo
L.Křivská, G.Sobotková (dvojice 9-11let) – 5.místo
P.Dlouhá, V.Křížová (dvojice 9-11let) – 9.místo
Kolková, Zavadilová, Kořánová, Furišová (minitýmy 9-11let) – 5.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (minitýmy 9-11let) – 4.místo
Dlouhá, Krejčová, Křížová (minitýmy 9-11let) – 9.místo
Zavadilová, Kořánová, Kolková, Furišová, Vlčková (maxitýmy 9-11let) – 5.místo
Bílková, Zelenková, Křivská, Sobotková, Holoubková (maxitýmy 9-11let) – 6.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 20.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 21.místo
L.Kubínová, T.Bezkočková (dvojice 12-14let) – 8.místo
R.Sadecká, B.Mašková (dvojice 12-14let) – 13.místo
Sadecká, Jindrová, Mašková, Beranová (minitýmy 12-14let) – 8.místo
Šárová, Chrastilová, Písaříková, Sosnovcová (minitýmy 12-14let) – 5.místo
Šárová, Písaříková, Sosnovcová, Finková, Matoušková, Hrazánková (maxitýmy 12-14let) – 4.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 7.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 8.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (minitýmy 15-více let) – 5-6.místo
Chocholoušková, Zbíralová, Palátková, Chrastilová, Hockeová (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (minitýmy 15-více let) – 2.místo
17.2.2019 Mníšek p.Brdy
Lucie Křivská (sólo 9-11let) – 2.místo
Laura Kolková (sólo 9-11let) – 3.místo
Františka Kořánová (sólo 9-11let) – 5.místo
Karina Bílková (sólo 9-11let) – 8.místo
Viktorie Křížová (sólo 9-11let) – 10.místo
Nikol Furišová (sólo 9-11let) – 14.místo
Tereza Zelenková (sólo 9-11let) – 15.místo
Petra Dlouhá (sólo 9-11let) – 17.místo
Lucie Zavadilová (sólo 9-11let) – 18.místo
Petra Vlčková (sólo 9-11let) – 20.místo
Lisa Kubínová (sólo 12-14let) – 1.místo
Aneta Holoubková (sólo 12-14let) – 2.místo
Adéla Finková (sólo 12-14let) – 3.místo
Nikola Sosnovcová (sólo 12-14let) – 4.místo
Tereza Bezkočková (sólo 12-14let) – 5.místo
Rozálie Matoušková (sólo 12-14let) – 8.místo
Eliška Písaříková (sólo 12-14let) – 11.místo
Kristýna Beranová (sólo 12-14let) – 14.místo
Rozálie Sadecká (sólo 12-14let) – 15.místo
Adéla Šárová (sólo 12-14let) – 18.místo
Agáta Hockeová (sólo 15-více let) – 1.místo
Karolína Jíchová (sólo 15-více let) – 2.místo
Anna Palátková (sólo 15-více let) – 5.místo
Aneta Chrastilová (sólo 15-více let) – 6.místo
Lucie Zbíralová (sólo 15-více let) – 7.místo
Michaela Chocholoušková (sólo 15-více let) – 9.místo
Křivská, Sobotková, Bílková, Holoubková, Zelenková (týmy 9-11let) – 2.místo
Kolková, Furišová, Vlčková, Kořánová, Zavadilová (týmy 9-11let) – 4.místo
Bílková, Holoubková, Zelenková (týmy 9-11let) – 7.místo
Dlouhá, Krejčová, Křížová (týmy 9-11let) – 8.místo
Kubínová, Bezkočková (týmy 12-14let) – 2.místo
Finková, Sosnovcová (týmy 12-14let) – 4.místo
Písaříková, Matoušková (týmy 12-14let) – 6.místo
Písaříková, Sosnovcová, Chrastilová, Šárová (týmy 12-14let) – 7.místo
Jindrová, Beranová, Sadecká (týmy 12-14let) – 8.místo
Jíchová, Jíchová, Bauerová (týmy 15-více let) – 1.místo
Zbíralová, Hockeová, Palátková, Chocholoušková, Chrastilová (týmy 15-více let) – 2.místo
Fáberová, Krušinová, Sosnovcová (týmy 15-více let) – 4.místo
9.2.2019 MsM Český Brod
Laura Kolková – sólo 9-11let – 6.místo
Lucie Křivská – sólo 9-11let – 5.místo
Zavadilová, Furišová, Kolková, Kořánová – minitým 9-11let – 2.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková – minitým 9-11let – 3.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková, Křivská, Sobotková – maxitým 9-11let – 2.místo
Agáta Hockeová – sólo 15-více let – 3.místo
Hockeová, Palátková, Chocholoušková, Zbíralová – minitým 15-více let – 1.místo
Písaříková, Sosnovcová, Matoušková, Hrazánková, Finková, Šárová – maxitým 12-14let – 2.místo
Písaříková, Sosnovcová, Šárová – minitým 12-14let – 2.místo

Komentáře nejsou povoleny.