Starší „aktuality“ 2019

 OBROVSKÉ DÍKY PATŘÍ VŠEM AKTÉRŮM SEDLČANSKÉHO ZÁVODU. KRÁSNÉ ZAKONČENÍ JARNÍ ČÁSTI LETOŠNÍ ZÁVODNÍ AEROBIKOVÉ SEZONY :-) .

Fotogalerii ze závodu v Sedlčanech najdete zde…..

Z mistrovství Evropy přivezli sedlčaňáci zlato (Luboš Hanus) a bronz (Kačka Kadlecová, Míša Zelenková, Luboš Hanus)! GRATULUJEME :-)

V krásné hale v Dolních Břežanech se parádně se v sobotu 27.4. dařilo našim závodnicím Tereze Miletičové a Tereze Vlkové. V kategorii 17-více let dua vybojovaly vítězství a v sólových sestavách obsadily Tereza Vlková 7.místo a Tereza Miletičová opět výborné 1.místo. Gratulujeme :-) .
Jarní sezona sportovního aerobiku v plném proudu    Trenéři, závodníci i rodiče zažili další velmi náročný víkend, tentokrát v Praze a to hned ve dvou soutěžích. Bezmála čtyřicet závodnic sedlčanského Aerobik studia Dvojka odjelo poměřovat své síly na soutěž ligy Mistry s Mistry. Odměnou za bojovné a krásné výkony byla i skvělá umístění. Nejlépe se dařilo maxitýmu 15-více let (1.místo), Agátě Hockeové mezi jednotlivkyněmi 15-více let (3.místo), maxitýmu 12-14let (3.místo). Dále výborných výsledků dosáhly K.Bílková, L.Křivská, G.Sobotková, A.Holoubková, T.Zelenková, které ve svých kategoriích obsadily 2×4. a 2×5.místa. Mezi staršími dále bodoval tým K.Jíchová, K.Jíchová a K.Bauerová pátým místem a tým A.Chrastilová, E.Písaříková, A.Šárová a N.Sosnovcová také pátým místem v kategorii 12-14let.
Nervozita z premiéry letošních závodních sestav provázela soutěž I.výkonnostní třídy organizace Fisaf, kde měla Dvojka zástupce v pěti skladbách. Nejlépe se s ní podařilo vypořádat Lubošovi Hanusovi, který zvítězil v kategorii juniorů a obzvlášť cenného výsledku dosáhlo trio K.Kadlecová, M.Zelenková, L.Hanus, které ve velké konkurenci juniorských týmů obsadilo úžasnou stříbrnou příčku.
Závody MsM Liberec
První ostrý start velké většiny našich závodníků mezi republikovou konkurencí se uskutečnil o víkendu 16.-17.3. v Liberci. Přestože termín závodu byl pro naše děti nešťastný z důvodu jarních prázdnin a příprava v posledním týdnu byla komplikovanější, dokázaly se děti se závodní atmosférou poprat statečně a předvést velmi solidní výkony. Nejvíce se dařilo Sandře Fáberové, Nikče Krušinové a Verče Sosnovcové (2.místo minitýmy 15-více let), dále maxitýmu Palátková, Zbíralová, Chrastilová, Hockeová, Chocholoušková (1.místo maxitýmy 15-více let). Velmi cenná jsou i další umístění v elitní desítce v jednotlivých kategoriích. Více najdete na stránce výsledky 2019 zde…..
Gratulujeme všem účastníkům závodu v Mníšku p.Brdy :-) ….více k výsledkům najdete zde…

 

Komentáře nejsou povoleny.