Příměstské tábory

2020 – Cesta kolem světa

20.-24.7.2020, 27.-31.7.2020, 10.-14.8.2020

2019 – Pátrání po stopách měšťana Pejšína

Prohlášení o bezinfekčnosti

Informace:

Administrativní záležitosti:

Budeme od vás požadovat podepsat Prohlášení o bezinfekčnosti, Souhlas se zpracováním osobních údajů a Členství v klubu Dvojka Sedlčany na dobu trvání tábora (aby děti byly zastřešené sportovním pojištěním). Pokud vám to vyhovuje, vyřídíme veškerou administrativu v pondělí při nástupu dětí na tábor. Pokud ne, mohu vám dokumenty zaslat v elektronické podobě. Dále od vás budeme potřebovat kopii kartičky zdravotní pojišťovny (opět prosím buď předat při nástupu na tábor nebo zaslat elektronicky).

Děkuji za vzorné platby záloh téměř od všech zúčastněných / v některých případech i celých částek za tábor. Můžeme díky tomu pořizovat plánované pomůcky a vybavení v dostatečném předstihu.  Nejpozději v den zahájení tábora bude nutné uhradit doplatek tábora, pokud jste tak zatím neučinili.

K programu:

Ráno přivádějte prosím děti do tělocvičny Dvojky (Zahradní ulice 575) mezi 7:45-8:30hod….odpoledne si je prosím vyzvedávejte ideálně mezi 16-16:30 (po domluvě samozřejmě i v jiných časech podle vaší potřeby).

Pro děti máme nachystané celotýdenní téma i bohatý doprovodný program. Vše budeme přizpůsobovat aktuálnímu počasí a náladě a potřebám dětí. Věřím, že si děti užijí dost sportování, pobytu venku, výtvarničení, tvoření, zpívání i další zábavy.

Ke stravování:

Prosíme, aby děti nosily s sebou svojí láhev na pití, do které jim budeme v případě potřeby doplňovat vodu či ovocnou šťávu. Dopolední svačinku budeme dětem nabízet kolem 10:00hod. Na obědy budeme navštěvovat sedlčanskou restauraci Colorado u vlakového nádraží kolem 12:30hod – přechod do restaurace bude vždy zakomponován do dopoledního programu. Odpolední svačinka bude kolem 15:00hod. Dětem budeme nabízet dostatek zeleniny, ovoce, zdravého mlsání, pečiva atp., některé svačinky si děti budou v rámci programu vyrábět samy :-) .

Co s sebou:

Děti nebudou potřebovat žádné speciální vybavení. Běžné oblečení a obutí na ven i do tělocvičny. Vše v závislosti na počasí. Pláštěnka, pokrývka hlavy, sluneční brýle, opalovací krém v případě horkých dní, kapesníčky atp. Bylo by dobré nechat si v tělocvičně vlastní ručník, do kterého by se děti v případě zpocení či po umytí mohly utírat. Také by bylo dobré, nechat si v tělocvičně náhradní oblečení na případné převlečení. Pokud by si děti chtěly s sebou donést nějakou hru / hračku / stavebnici, o kterou by se s námi chtěly podělit, budeme jen rádi.

Těšíme se na vás a vaše děti :-) ,

Kristýna Faktorová

 

Komentáře nejsou povoleny.