Výsledky závodů 2020

7.3. MsM Český Brod
Kristýna Pechová (6-8let) – 3.místo
Lucie Křivská (9-11let) – 1.místo
Laura Kolková (9-11let) – 3.místo
Nikol Furišová (9-11let) – 9.místo
Lisa Kubínová (12-14let) – 6.místo
Karina Bílková (12-14let) – 12.místo
Viktorie Křížová (12-14let) – 14.místo
Berenika Mašková (12-14let) – 17.místo
Aneta Holoubková (12-14let) – 18.místo
Anna Palátková (15-více let) – 6.místo
Aneta Chrastilová (15-více let) – 12.místo
Lucie Zbíralová (15-více let) – 16.místo
Křivská, Kolková (dvojice 9-11let) – 2.místo
Tereza Bezkočková, Lisa Kubínová (dvojice 12-14let) – 3.místo
Bílková, Holoubková (dvojice 12-14let) – 11.místo
Rozálie Matoušková, Eliška Písaříková (dvojice 12-14let) – 12.místo
Adéla Finková, Nikola Sosnovcová (dvojice 12-14let) – 7.místo
Berenika Mašková, Rozálie Sadecká (dvojice 12-14let) – 16.místo
Kořánová, Zavadilová, Furišová (tria 9-11let) – 2.místo
Krejčová, Černohorská, Dlouhá (tria 9-11let) – 4.místo
Bílková, Zelenková, Holoubková (tria 12-14let) – 2.místo
Kolková, Kořánová, Křivská, Vlčková, Zavadilová, Furišová (maxitýmy 9-11let) – 1.místo
Písaříková, Šárová, Mašková, Sadecká, Bezkočková, Zelenková (maxitýmy 12-14let) – 3.místo
Krušinová, Sosnovcová, Sosnovcová, Chrastilová, Finková, Zbíralová (maxitýmy 15-více let) – 1.místo
Hanus, Zelenková, Kadlecová, Jíchová, Jíchová, Bezkočková, Dandová, Machovcová, Vlková, Bauerová (sportovní týmy 15-více let) – 1.místo
22.2. ZsM Příbram
Klára Stieranková, Barbora Vitulová, Sára Kocianová (minitýmy 9-11let) – 3.místo
Sára Černohorská, Sofie Krejčová, Petra Dlouhá (minitýmy 9-11let) – 6.místo
Natálie Štantejská, Denisa Novotná, Linda Colombo (minitýmy 9-11let) – 8.místo
Františka Kořánová (9-11let) – 2.místo
Nikol Furišová (9-11let) – 3.místo
Petra Dlouhá (9-11let) – 9.místo
Jitka Pešková (9-11let) – 15.místo
Petra Vlčková (9-11let) – 16.místo
Kristýna Pechová (6-8let) – 1.místo
Tereza Brindová (9-11let) – 19.místo
Sára Černohorská (9-11let) – 20.místo
Sofie Krejčová (9-11let) – 23.místo
Karina Bílková (12-14let) – 1.místo
Aneta Holoubková (12-14let) – 2.místo
Adéla Finková (12-14let) – 3.místo
Viktorie Křížová (12-14let) – 4.místo
Eliška Písaříková (12-14let) – 9.místo
Rozálie Sadecká (12-14let) – 12.místo
Markéta Jindrová (12-14let) – 14.místo
Aneta Chrastilová (15-více let) – 1.místo
Adéla Šárová (15-více let) – 5.místo

 

Komentáře nejsou povoleny.