PRO DĚTI

     Najdete u nás nejširší nabídku aerobiku pro děti všech věkových kategorií a výkonnosti, a to již pro děti od 1 roku. Nabízíme lekce pro děti, které si chodí zacvičit 1x týdně až po tréninky závodníků sportovního aerobiku vrcholové úrovně.
     Aerobik studio Dvojka patří již několik let mezi nejúspěšnější sportovní kluby Českého svazu aerobiku a tance v kategoriích dětí a mládeže.

Informace k rekreačnímu cvičení najdete zde…

 Informace k závodnímu aerobiku najdete zde…

     I v roce 2017, 2018 i 2019 se Dvojka drží mezi nejúspěšnějšími kluby v celkovém pořadí bezmála 70-ti klubů ligy Mistry s mistry a v hodnocení jarní části soutěžní sezony obsazuje páté místo.
     V roce 2015 se Dvojka umístila na 3.místě v celkovém pořadí bezmála 60-ti klubů ligy Mistry s mistry a získala pohár pro nejúspěšnější klub Velkého finále této soutěže :-) .
     V žebříčku „Top ten“ českého svazu aerobiku se v roce 2014 Dvojka umístila mezi cca 70-ti kluby na 6.místě, čímž vyrovnala svoje dosavadní maximum z loňského roku.
     V roce 2014 se náš klub umístil na 4.místě v lize sportovního aerobiku Mistry s mistry, čímž se za velkými moravskými kluby z Havířova, Olomouce a Zlína stal nejlepším českým klubem této soutěže!
     V roce 2013 se „Dvojka“ stala skokanem roku v lize sportovního aerobiku Mistry s mistry, kde jsme mezi více než 50-ti kluby obsadili 3.místo!!! Rok 2013 byl pro náš klub nejúspěšnější i na poli organizace Fisaf, kde jsme získali historicky nejlepší umístění a to 6.místo mezi opět cca 60-ti kluby z celé republiky!!! 
     V soutěži „TOP TEN“ za rok 2012 nejlepších klubů sportovního aerobiku FISAF.CZ se „DVOJKA“ umístila na 8.MÍSTĚ, což je v konkurenci více než 60-ti klubů z celé České republiky veliký úspěch!!!

 

 

Komentáře nejsou povoleny.